Söz, nişan derken düğün gününüz yavaş yavaş gelmeye başladığında, her gelin gibi sizde düğün hazırlığı telaşına girebilirsiniz. Alisse nuerA İstanbul gelinlik mağazası tam size göre olabilir…  Fatih gelinlikçi caddesi üzerinden yer alan beş katlı merkez binamız ile, her gelin tarzına hitap eden koleksiyonlarımız, siz gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Hayal ettiğiniz model Alisse nuerA İstanbul gelinlik mağazasında…

Her kadının hayali olan ve birgün giymeyi umut ettiği bir gelinlik modeli vardır. Evlilik sürecine girdiğinizde yapmanız gereken öncelikli şeylerden biri kendinize gelinlik almak olacaktır. Hatta gelinlik almadan önce bile bunun uzun bir araştırma sürecine dönüştüğü göreceksiniz. Gelinlik denilince İstanbul’da akla ilk gelen Fatih ilçesidir. Çünkü birçok İstanbul gelinlikler mağazasını bir arada bulabileceğiniz nadir yerlerden biridir.

Yaklaşan düğününüzün hazırlıklarına yetişemiyorsanız ve bir an önce aklınızdaki gelinlik modelini almayı istiyorsanız gideceğiniz en doğru adres Alisse nuerA fatih gelinlik mağazasıdır. Alisse nuerA İstanbul gelinlik mağazası elbette sadece Fatih ilçemizde bulunmamaktadır. Fatih gelinlikciler çarşısından 100 metre ileride olan mağazamız tarzını benimseyen gelin adayları için yüzlerce özel  tasarımı sizlere sunmaktadır. Türkiye’de İstanbul, Ankara ve Muğla illerimizde gelinlik mağazaları mevcuttur. Ayrıca sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da birçok mağazası bulunmaktadır. Almanya, Suudi Arabistan, Kıbrıs… Her birinde bulunan farklı ve eşsiz tasarımlarla sizde istediğiniz, hayallerinizde bulunan o gelinliğe kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mağazalarımızı ziyaret etmek. Eğer düğün günü yaklaşan kararsız bir gelin olarak modellerimizi denemek, görmek istiyorsanız Randevu Al formumuzu doldurarak İstanbul Fatih gelinlikçiler arasında olan mağazamıza gelebilirsiniz. Straplez, A kesim, askılı, kabarık, balık formunda yüzlerce gelinlikten oluşan koleksiyonlarımızla sizlere her gün hizmet vermekteyiz. Birçok ünlü isminde giyiminde tercih ettiği Alisse nuerA, hedefleri doğrultusunda yükselerek ilerlemeye devam etmektedir.

Fatih gelinlik mağazası

Fatih gelinlik mağazaları içerisinde farklı bir yer edinmiş olan Alisse nuerA merkez mağazasına Fevzi Paşa Caddesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz modele kolaylıkla ulaşabileceğiniz, satın alma veya kiralama seçenekleriyle, düğün gününüzde o gelinliği büyük bir özenle giyebileceksiniz. Her vücut tipine uyumlu gelinlik tasarımlarıyla kendinizi gelinliğiniz içinde çok rahat ve güzel hissedeceksiniz.  Aynı zamanda sitemizde bulunan Aksesuar bölümünden seçtiğiniz gelinliğe uygun gelin tacı da satın alabilirsiniz. Eğer İstanbul’da oturuyorsanız, gelinlik modellerine bakmak için ilk durağınız kesinlikle Alisse nuerA fatih gelinlik mağazası olmalıdır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla ve her isteğe hitap eden modelleriyle sizlerde düğününüzde ön planda olmanın keyfini çıkarın. 

10 Aralık 22

Yorumlar

Elif ÇAN dedi ki:

Merhaba Alisse Nuera Ailesi , hayalimdeki gelinliği gerçeğe dönüştürdüğünüz için ilgilenen herkese çok teşekkür ederim , tüm gelinlere öneriyorum , güvenebileceğiniz bir işçilik bulmak gerçekten zorken Alisse yanıbaşınızda 🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.