Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Gelinlik denemek için randevu nasıl alabilirim?

Gelinlik randevunuzu web sitemiz üzerinden kolayca alabilirsiniz. "İstanbul gelinlik prova randevusu" veya "Ankara gelinlik mağazası randevu" gibi aramalarınıza hızlı çözümler sunuyoruz.

Gelinlik randevusu ücretli midir?

Gelinlik randevularında ek ücret alınmamaktadır. Maksimum gelinlik deneme adeti 4'tür.

Alisse nuerA'dan gelinlik siparişi vermek için en ideal zaman nedir?

Düğün tarihinizden en az 4-5 ay öncesini gelinlik sipariş etme zamanınız olarak belirleyebilirsiniz. Bu süre, gelinliğinizin dikimi ve istediğiniz tüm ayrıntıları yaptırabilmeniz için yeterli olacaktır.

Özel ölçülere göre gelinlik dikimi yapılıyor mu?

Evet, Alisse nuerA siparişlerinin çoğu kişiye özel gelinlik dikimi olarak tamamlanmaktadır.

Gelinlik kiralama hizmetiniz var mı?

Evet, tüm gelinlik modellerimiz kiralanabilir.

Gelinlik modellerinizi nereden görebilirim?

Gelinlik koleksiyonlarımızı web sitemizin "gelinlik modelleri" sayfasından inceleyebilirsiniz.

Gelinlik deneme esnasında yanımda kimler olabilir?

Gelinlik deneme randevunuzda yanınızda en fazla iki kişi olmasını öneriyoruz. Gelinlik deneme randevusu kişi sayısı attıkça karar vermek oldukça zorlaşacaktır.

Gelinlik alırken nelere dikkat etmeliyim?

Gelinlik seçimi yaparken vücut tipinize uygun modelleri tercih etmeniz önemlidir. "Vücut tipine göre gelinlik seçimi" rehberimizde bu konuda detaylı bilgiler sunuyoruz.

Gelinliklerinizi hangi beden aralığında sunuyorsunuz?

Gelinlik mağazalarımızda S'den L'ye kadar geniş bir beden yelpazesinde bulıunmaktadır. "Büyük beden gelinlik modelleri" veya her bedene uygun gelinlikler için özel dikim seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Gelinliğimi ne zaman teslim alabilirim?

 Standart gelinlik siparişlerinizi, sipariş tarihinden itibaren ortalama 4-6 ay içinde teslim ediyoruz. Gelinlik teslim süresi, acil gelinlik siparişlerinde, ayrıntılara göre minimum 1 aya kadar öne çekilebilmektedir.

Kiralık gelinlik satın aldım, ne yapmalıyım?

Kiralık gelinliklerinizi teslim aldıktan 15 gün sonra tarafımıza teslim etmeli ve hiç bir kuru temizleme işleminden geçirmemelisiniz.

Gelinlik siparişimde değişiklikler yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Verdiğiniz siparişte yapılmasını istediğiniz değişikliklere göre (kol ekleme, peplum etek) ek fiyatlandırma çıkabilir.

Gelinlik siparişim sonrası, provalarımı nasıl ayarlayacağım?

Siparişini vermiş Alisse nuerA gelinleri, prova değişikliği ve prova günü belirleme gibi süreçleri +90 541 236 25 98 nolu hattımızdan yapabilirler.