Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 3 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.  Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, info@alissenuera.com adresine ürün sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız beklenmektedir. Müşteri hizmetleri bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak, karşı ödemeli olmadan göndermelisiniz.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.
Tüketiciye, onun gereksinimlerine uygun, özel olarak hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

Önemli: “Özel tasarım” olarak belirtilen taç modelleri, kişiye özel sipariş verildiği için iadesi kabul edilmez.

Alisse nuerA Haute Couture