Bu yıl 19. su düzenlenen dünyanın en prestijli güzellik yarışmalarından Miss Fashion Tv’nin birincisi belli oldu. 2018 Miss Fashion Tv Of The World 2018  birincisi Türkiye adına yarışmaya katılan Dilara Karakuş oldu. Fashion Tv Türkiye’nin kurucu üyesi Enis Onat bu güzel geceyi Fashion Tv ekranlarına taşıdı. Yarışmanın ardından Dilara Karakuş, Alisse nuerA tasarımı bir gelinlik giyip birincilik tacı ile birlikte poz verdi. Fotoğrafları İnstagram’dan paylaşan Karakuş, takipçilerinin büyük beğenisini topladı.

Miss Fashion TV Of  The World 2018 Birincisi Dilara Karakuş Oldu.

Fashion Sanat Atölyesi’nde modellik yapan Dilara Karakuş, Miss Fashion TV organizasyonunda Tam 45 aday arasında, jüriler tarafından seçilerek birinciliği elde etti. Bu büyük yarışmaya, birbirinden güzel defileleri ve farklı koleksiyonları ekranlara getiren ve Fashion TV Türkiye temsilcisi Enis Onat ev sahipliği yaptı. The Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleşen Miss Fashion TV Of The World 2018 sanat dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi. 18 Kasım günü tam 202 ülkede canlı olarak yayınlanan yarışmada birinci olan Dilara Karakuş Alisse nuerA 2019 gelinlik koleksiyonunda da boy gösterdi. Gelinlik modellerini giyerek poz veren başarılı model, bunu takipçileriyle de paylaşmayı unutmadı. İnstagram takipçilerine “Çok güzel bir çekim geliyor Harika bir koleksiyon ” mesajıyla koleksiyonu duyurdu.

Miss Fashion TV yarışmasında İvana Sert, Demet Şener, Erkan Özerman, Uğurkan Erez, Mehmet Yıldırım, Berkay Hardal, Engin Çağlar gibi ünlüler jüri koltuğuna oturdu. Miss Fashion Tv Of The World 2018 birincisi Dilara Karakuş tacını Demet Şener ve Ivana Sert’ten aldı. Bu heyecanlı gecede Dilara Karakuş “Bu geceyi zaferle taçlandırdığım için çok mutluyum. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi. Ayrıca estetikli olmadığını belirten Karakuş “Ben daha yolun çok başındayım. Estetikli olmak bence doğru değil. Bir güzellik yarışmasında estetik olmamalı” şeklinde konuştu. Alisse nuerA ailesi olarak, iki farklı gelinlik modelimizi giyen Dilara Karakuş’a kariyer hayatında başarılar dileriz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.