Alisse nuerA

Uzaktan Provasız Gelinlik Dikimi

Düğün günü yaklaşırken, her gelin adayı hayallerindeki gelinliği bulmak ister. Peki ya aradığınız gelinliği bulmak için saatlerce mağazalarda dolaşmak zorunda kalmasaydınız? Uzaktan provasız gelinlik dikimi hizmetimiz ile hayalinizdeki gelinliğe evinizin konforunda sahip olabilirsiniz!

Süreç Nasıl İşliyor?

26 Ocak 2020 Pazar günü, Pullman İstanbul Hotel’in ev sahipliği yaptığı, Luxury Wedding Fest organizasyonunda Alisse nuerA 2020 gelinlik defilesi de yer aldı. 2020’nin en iddialı ve romantik tasarımlarının boy gösterdiği podyumda, Azeri model Günay Musayeva da Alisse nuerA 2020 koleksiyonundan iddialı bir gelinliği taşıdı.

Gelinlik Defilesi

Sunday January 26, 2020, Alisse nuerA 2020 wedding dress fashion show was also held at the Luxury Wedding Fest event hosted by Pullman Istanbul hotel. On the catwalk, where the most ambitious and romantic designs of 2020 appeared, Azerbaijani model Gunay Musayeva also carried an ambitious wedding dress from the Alisse nuerA 2020 collection.

Gelinlik Defilesi

Romantik detaylardan çarpıcı görünümlere kadar her gelin tarzına hitap eden özel tasarımlar, düğünlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Bu yılın en trend ayrıntılarını içeren ve her vücut tipine uygun gelinlik modelleriyle dolu koleksiyonlarımıza göz atmak ve özel tasarım modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri Alisse nuerA mağazalarına davet ediyoruz.

 

Special designs that appeal to every bride style, from romantic details to stunning looks, continue to be the favorite of weddings. We invite you to Alisse nuerA stores to browse our collections, which contain the most trending details of this year and are filled with wedding dresses for every body type, and to get more detailed information about our Custom Design models.

Büyük gününüz için hazırlıklarınızı yaparken, gelinliğinizin mükemmel olmasını sağlamak için prova zamanı geldiğinde meşgul olmak istemiyorsanız, endişelenmeyin! Artık uzaktan provasız dikim hizmetimizle, hayalinizdeki gelinliği Türkiye harici bir ülkede de olsanız kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Prova günlerine yetişmek, farklı dükkanlarda zaman geçirmek ve sonunda tam olarak istediğiniz gibi olmayan bir gelinlikle karşılaşmak hayal kırıklığına neden olabilir. Ancak artık, gelinlik seçimi ve dikimi sürecini evinizin konforunda, stresten uzak bir şekilde yönetebilirsiniz.

Provasız Dikim

Uzaktan provasız dikim hizmetimiz, size özel olarak tasarlanmış bir deneyim sunar. İşte hizmetimizin bazı temel özellikleri:

  • Evde Ölçü Alma Kolaylığı: Size özel hazırlanmış bir ölçü alma rehberi ile kendi beden ölçülerinizi rahatça alabilirsiniz. Bu ölçüler, gelinliğinizin tam olarak size uygun olmasını sağlar.
  • Uzaktan İletişim: Gelinlik tercihleriniz, detaylar ve özel istekleriniz için uzmanlarımızla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Görüntülü sohbet, telefon veya e-posta yoluyla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
  • Özel Dikim Süreci: Deneyimli terzilerimiz, sizin isteklerinize ve beden ölçülerinize dayanarak gelinliğinizi özenle dikmeye başlarlar. Detaylar ve işçilik kalitesi konusunda kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.
  • Güvenli Gönderim ve Teslimat: Gelinliğiniz, tamamlandıktan sonra özenle paketlenir ve güvenli bir şekilde adresinize gönderilir. Size ulaştığında, istediğiniz zaman ve yerde gelinliğinizi kontrol edebilirsiniz.

Uzaktan Gelinlik Dikimi

Uzaktan gelinlik dikimi, günümüzde gelin adaylarının tercih ettiği popüler bir seçenek haline geldi. Özellikle yurtdışında yaşayan veya yoğun bir programı olan gelin adayları için uzaktan provasız dikim hizmetimiz ile büyük bir kolaylık sunuyoruz. İşte provasız gelinlik dikimi hizmetimizin avantajları:

Uzaktan Gelinlik Dikimi

Geleneksel gelinlik provası sürecinde, birkaç kez dükkanı ziyaret etmek ve provaya zaman ayırmak gerekebilir. Ancak, uzaktan provasız gelinlik dikimi ile bu zorunluluktan kurtulabilirsiniz. Gelinliğinizi evinizin rahatlığında seçebilir ve ölçülerinizi alabilirsiniz.

Prova günlerindeki stres ve telaş, büyük gününüz için gereksiz bir yük olabilir. Uzaktan provasız dikim hizmetimizle, stresi minimuma indirir ve gelinlik seçimini keyifli bir deneyime dönüştürürüz.

Deneyimli terzilerimiz, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirerek size hayalinizdeki gelinliği sunar.

Uzaktan Provasız Gelinlik Dikimi

Gelinliğiniz, tamamlandıktan sonra özenle paketlenir ve güvenli bir şekilde adresinize gönderilir. 

Siz de gelinlik deneyiminizi daha kolay ve keyifli hale getirmek için uzaktan provasız dikim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.