Gelinlik sektörünün lider markaları arasında yer alan Alisse nuerA’nın Samsun şubesi açıldı. Artık samsundaki gelinlikçiler arasında yer alan ve İstanbul (Fatih), Ankara (Çankaya), Muğla (Fethiye), Kıbrıs (Lefkoşa) ve Suudi Arabistan (Cidde)’da mağazaları bulunan Alisse nuerA, Samsun gelinlik mağazaları arasında da yerini aldı. Samsun’un İlkadım ilçesinde Ulusgazi mahallesinde açılan Alisse nuerA Samsun şubesi, Samsun’da ikamet eden gelin adaylarını mağazaya bekliyor. Samsun gelinlikçi seçenekleri arasından, sizin için en eşsiz modeli tasarlayacak bir marka arıyorsanız, Alisse nuerA artık sizlerle…

 

19 Mayıs’ta Samsun gelinlik mağazaları arasındayız !

Kişiye özel tasarım alanında sektörünün öncü markası olan Alisse nuerA Haute Couture, her yıl dünya modasının ruhunu yansıtan çizgileri ve vücut tiplerine uygun olarak hazırladığı koleksiyonlarıyla gelin adaylarına şık bir görünümün kapılarını açıyor. Her düğün konseptine uygun tasarımları ile gelin adaylarına birçok alternatif sunan marka; özenli işçiliği, eşsiz modelleri, profesyonel ekibi, zarif dokunuşları, kaliteli malzemeleri ve güler yüzlü personelleri ile hizmet veriyor. 1981’den bu yana özel dikim gelinlik sektöründe gelin adaylarının gözde markası olmayı başaran Alisse nuerA, her sene çıkardığı koleksiyonlarıyla tarzını konuşturmak isteyen gelin adaylarının imdadına koşuyor. Gelinliklerinde Fransız dantelinin zarifliğini ve işlemelerin romantik havasını yansıtarak, mükemmeliyetçi gelin adaylarına kusursuz seçenekler sunuyor. Alisse nuerA, Samsun gelinlik mağazası ile binlerce gelin adayına ulaşmak için bir adım daha attı.

 

Samsunda gelinlikçiler

Gelinlik tasarımlarını her tarzda gelin adayına uyarlayan feminenlikten ilham aldığı, retro veya vintage tarzları yansıttığı, bohemin özgür esintisini harmanladığı tasarımlarıyla gelin adaylarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Gelinliklerinde üç boyutlu dantel modellerini de kullanarak gelinlerin arzuladığı büyüleyici sofistike tasarımları onlara sunuyor. Samsun gelinlik fiyatları hakkında bilgi almak için ise yine mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Samsun gelinlik fiyatları

Alisse nuerA, Samsunlu gelinlere en iddialı tasarımlarını sunarak, Samsun gelinlik mağazaları arasında yer almaktan eşsiz bir gurur duymaktadır. Kişiye özel gelinlik, abiye ve nişanlık dikerek sizleri düğün, nişan, davet ve mezuniyet gibi özel günlerinize hazırlayan Alisse nuerA Haute Couture hedefini, gelin adaylarının beklentilerinden yola çıkarak kusursuz bir görünüm sunmak olarak belirliyor. Sunduğu özel fiyatları ile ayrıcalıklı bir deneyim için sizleri, Samsun mağazasını keşfe bekliyor. Peki siz Alisse nuerA ile düğün serüveninize başlamaya hazır mısınız? Samsunda gelinlikçiler arasında yer alan bu büyüleyici mağazamızdan hemen randevu alın!

 

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.