Romantik ve masalsı çekimleri ile ünlenen başarılı düğün fotoğrafçısı Yüşa İpek ve İrem Yılmaz İpek evlendi. Çift, 27 Nisan 2019 tarihinde eğlenceli bir düğün ile dünyaevine girdi. Gelin alma aşamasından after party eğlencesine kadar her anın çok keyifli geçtiği günde, çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Düğününde 3 gelinlik giyen İrem Yılmaz İpek’in 3 tercihi de Alisse nuerA gelinlik markasından yana oldu.

 

İrem Yılmaz İpek ve Yüşa İpek düğün alışverişinde gelinlik seçimi Alisse nuerA’dan yana oldu.

irem yılmaz ipek gelinlik seçimi

İrem Yılmaz İpek gelinlik tercihlerini sektörünün lider markaları arasında yer alan Alisse nuerA’dan yana yaptı. Derin v yakalı, üst kısmı işlemeli bembeyaz düz kesim bir model giyen İrem Yılmaz İpek, saçlarına ise dalgalar yaptırdı. Düğününde üç farklı gelinlik giymeyi seçen İrem Yılmaz İpek’in bir diğer modeli ise askılı ve komple dantelden oluşan zarif ama iddialı bir tasarımdı. İrem Yılmaz İpek tercihlerini romantik ama cesur tasarımlardan yana kullandı.

irem yılmaz ipek gelinlik seçimi

After party eğlencesinde de Alisse nuerA tasarımı tercih eden İrem Yılmaz İpek ve Yüşa İpek düğün mekanı için ise Sarıyer’de bulunan ve kır düğünleri ile ünlü Bahar Country’i seçtiler. Bu güzel düğünün organizasyonunu ise By Mustafa  Organizasyon Group tarafından düzenlendi. Alisse nuerA Yönetim Kurulu Üyesi Alper Aslanoğlu, Alisse nuerA’nın koleksiyonlarının video çekimlerini üstlenen Yüşa İpek’i bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

irem yılmaz ipek gelinlik seçimi

Fotoğraf sanatına verdiği değer, çektiği düğün fotoğraflarına yansıyan başarılı fotoğrafçı Yüşa İpek ’in kendi düğünü de en az fotoğrafları kadar romantik ve masalsı geçti. Daha sonra İrem Yılmaz İpek ve Yüşa İpek düğün organizasyonu, eğlenceli bir after party ile devam etti…

irem yılmaz ipek gelinlik seçimi

Başarılı düğün fotoğrafçısı tarafından çekilen videolarımızı görmek için Alisse nuerA Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Alisse nuerA tarafından hazırlanan zarif gelinlikler ile bir prenses gibi görünen İrem Yılmaz İpek ve siyah damatlığı ile çok şık görünen Yüşa İpek’e Alisse nuerA ekibi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

irem yılmaz ipek gelinlik seçimi
10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.