Türk halk müziği dinleyenlerin vazgeçemediği isim, başarılı şarkıcı Tolga Sağ, turizm sektöründe olan Eren Önal ile 21 Haziran 2019 tarihinde hayatını birleştirdi. Eren Önal ve Tolga Sağ çiftinin düğününe birçok sanatçı isim katıldı. Birbirinden güzel şarkıların ve türkülerin seslendirildiği bu güzel düğünde, Eren Önal gelinlik tercihini Alisse nuerA ‘dan yana kullandı.

 

Çok beğenilen ve işlemelerle harmanlanmış, Eren Önal gelinlik modelinin tasarımcısı Alisse nuerA!

Şarkıcı ve aynı zamanda MÜYOBİR’in yönetim kurulu üyesi olan Tolga Sağ ile Eren Önal’ın, Çankaya’da bulunan Sheraton Ankara Hotel’de gerçekleşen düğününe; Olgun Şimşek, Belkıs Akkale, Grup Gündoğarken, Kubat, Hasan Saltık, Onur Akın, Suavi, Erdal Erzincan gibi sanatçılar katıldı. Eren Önal ve Tolga Sağ çiftinin düğününe, sadece sanat camiasından isimler değil, siyasetçi Fikri Sağlar da teşrif etti. Erzurumlu olan ve ilk albümünü 1997 yılında çıkaran Tolga Sağ, bu güzel günde “İnanıyoruz ki bundan sonra her şey çok daha güzel olacak” şeklinde konuşarak, güzel bir gelecek için mesajlar verdi. Gecenin yıldızı ise göz alıcı görünümüyle, Eren Önal gelinlik modeli oldu. Güzel gelinimiz, uzun kollu ve üst bedeni işlemelerle harmanlanmış, transparan detaylara sahip prenses kesim gelinlik modelini, Alisse nuerA gelinlik modelleri koleksiyonundan seçti.

eren onal tolga sağ evlendi

Gelinliğini, dağınık bıraktığı saçları ve pırlanta kolyesiyle kombinleyen Eren Önal, da gelinliği ile birçok fotoğraf paylaşarak, takipçilerinin beğenisine sundu. Alisse nuerA’da, Eren Önal için özel olarak dikilen bu modele; İstanbul, Ankara, Samsun, Muğla ve Kıbrıs şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Günün sonunda  sahneye eşi Eren Sağ ile çıkan başarılı sanatçı, “Yar Sevmesi Sevaptır” adlı parçasını seslendirdi. Güzel gelinimiz ise, bu önemli günde “Çok heyecanlıyız. Bu gece bizimle olan, mutluluğumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

eren onal tolga sağ evlendi

Sadece Tolga Sağ değil, birçok sanatçı sevilen şarkı ve türküleri seslendirerek, bu özel güne eşlik ettiler. Oyuncu Olgun Şimşek de “Maraş Maraş” uzun havasını seslendirip, saz çalarak, düğüne güzel bir hava kattı. Alisse nuerA ailesi olarak, öncelikle gelinimiz Önal’a bizi tercih ettiği için teşekkür eder, Eren Önal ve Tolga Sağ çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.