Ünlü oyuncu Begüm Birgören geçtiğimiz hafta, bir buçuk yıllık sevgilisi Mehmet Cemil ile dünyaevine girdi. Özel bir kolejde edebiyat öğretmenliği yapan Mehmet Cemil ve oyunculuğuyla büyük başarılara imza atmış Begüm Birgören ‘in nikahları Kadıköy Evlendirme Dairesinde gerçekleşti. Begüm Birgören’in gelinliği ise Alisse nuerA tasarımı oldu.

 

mehmet cemil ve begüm birgören

Haziran ayında birlikteliklerini pandemi sebebiyle aile arasında bir törenle taçlandıran ünlü çift, bu küçük çaplı töreni Begüm Birgören Instagramından “Hayatımın en özel günlerinden biri oldu.. Yol arkadaşım, sevgilim ‘le bu mutlu günümüzde pandemi şartları sebebiyle aile arasında küçük bir kutlama yapalım istemiştik.. Hayal ettiğimizin çok ötesinde bir gece yaşadık.” mesajıyla duyurmuştu. Bu küçük kutlamanın benzeri Begüm Birgören eşi Mehmet Cemil kararıyla nikah sonrası da düzenlendi.

mehmet cemil ve begüm birgören

Birçok ünlü ismin yer aldığı mutluluk dolu bu özel günde çiftin nikah şahitleri arasında Özge Özder de bulundu. Kendisi duygularını “Benim güzeller güzeli kız kardeşim @begumbirgoren bir pamuk prenses misali gelin olursa… Sevgili Begüm Birgören  ve prensi Mehmet Cemil, bir ömür sürsün masalınız… Sizi çok ama çok seviyoruz. Dilerim nikah şahitleriniz olarak, daha bir ömür boyu şahitlik edeceğiz türlü türlü mutluluğunuza ve unutmayın ki, her daim yanınızdayız…” mesajıyla anlattı.

mehmet cemil ve begüm birgören

Begüm Birgören gelinlik ve after parti elbise seçimi Alisse nuerA

Nikah kıyafeti için V yaka bedeni işlemeli ve piliseli eteğe sahip bir helen model gelinlik tercih eden Begüm Birgören, bu Alisse nuerA tasarımı gelinliğini yandan toplanmış salık saçlarla tamamladı. After partisinde ise, yine Alisse nuerA tasarımı portatif uzun kollara sahip taşlı kemerle tamamlanmış helen bir gelinlik modeli giydi.

mehmet cemil ve begüm birgören

Alisse nuerA’ya  sosyal medya hesabından “Evlilik seremonisinin en güzel yanı, mutluluğumuzu paylaşan kalpleri sevgi dolu büyük bir kalabalık tarafından muazzam bir kucaklanmaymış.. Son 1 hafta kala gelinliğimi ve şahane elbisemi hazırlayan can ekip @alissenuera”  mesajıyla teşekkürlerini iletti.

mehmet cemil ve begüm birgören

Begüm Birgören ve Mehmet Cemil’e Alisse nuerA ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar diler, başarılı oyuncu Begüm Birgören’e gelinlik seçiminde bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.