Nisa Aktaş ve çok tanınan iş adamı Haşim Bey Hacısüleymanoğlu geçtiğimiz aylarda evlendi. Nisa Aktaş gelinlik tercihini Alisse nuerA’dan yaptı.

Çok sayıda ünlü ismin katıldığı düğün Tarabya’da yapıldı. Haşim Bey Hacısüleymanoğlu ve Nisa Aktaş’ın düğününe tüm sevdikleri katıldı. Mutlu günleri için seçtikleri kıyafetlerde oldukça gözalıcı ve şıktı. Haşim Bey Hacısüleymanoğlu’nun siyahlar içinde olduğu takım elbisesinin markası Scala iken,

Nisa Aktaş gelinlik seçimini Alisse nuerA’dan yana kullandı.

Balık bir model olan bu gelinlik, ince askılara sahip ve üzerinde işlemeler var. Aynı zamanda bel detayında transparanlık bulunuyor. Nisa Aktaş gelinlik seçiminde yaptığı doğru kararı, saç modelinde ve takı seçiminde de yapmış. Balık model zarif gelinliğinin üzerine saçlarını dalgalı bir model yaptırıp, üzerine taşlı bir taç takmış. Ayrıca bileğindeki zarif bileklikle bu kombinini tamamlamış. Çok eğlenceli geçen düğünde, sahnede ünlü ses sanatçısı Bülent Serttaş yer almıştı. Haşim Bey Hacısüleymanoğlu ve Nisa Aktaş’ın ünlü akınına uğrayan düğününde, şahitliklerini ise Aydın Aktaş, Güngören Kızılay Şube Başkanı Atilla Kıralı, Emrah Alsaç, Aktürk Hotels Sahibi Yaşar Aktürk ile İsmail Hacısüleymanoğlu’nun yeğeni ve AKTOB Başkanı olan Yusuf Hacısüleymanoğlu yaptı.

Düğüne ünlü şarkıcı Yavuz Bingöl, Oktay Kaynarca, Ali Özbir, Esra Erol, ünlü futbol yorumcusu Sinan Engin’de katıldı. Düğünün ön planda olan ismi ve asıl yıldızı, bembeyaz gelinliğiyle kuğu gibi düğün alanına giren Nisa Aktaş oldu. Gelinliğini büyük bir zarafetle taşıyan Nisa Aktaş bedeniyle tam uyumlu, alt kısmı kat kat olan dantelli bir gelinlik seçimi yapmış oldu. Gecenin ilerleyen saatlerinde Nisa Aktaş’a takılan taşlı şık bir kolyede gelinliğin tamamlayıcısı oldu.

Nisa Aktaş gelinlik markası olan Alisse nuerA olarak, hayatlarını birleştiren Haşim Bey Hacısüleymanoğlu ve Nisa Aktaş çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Alisse nuerA’nın birbirinden gözalıcı ve zarif gelinlik modellerine bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı modelleriyle ve sürekli yenilenen, modaya uyan tasarımlarıyla Alisse nuerA’nın gelinlik defilesinde kareleri görmek için Gelinlik Defilesi adlı yazımızı mutlaka okuyunuz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.