Güzeller güzeli oyuncu Yağmur Ün doktor sevgilisi Doğaç Ergezen ile 6 Ağustos Cumartesi günü evlendi. Çimen Garden düğün mekanında gerçekleşen düğünde, çift yakın dostlarıyla doyasıya eğlendi. Ün, düğününde kabarık ve yırtmaçlı olarak iki farklı gelinlik tercih etti.

yağmur ün gelinlik

Yağmur Ün Gelinlik Seçiminde Alisse nuerA’yı Tercih Etti.

Alemin Kralı dizisinde çocuk oyuncu olarak ünlenen ve daha sonra yer aldığı dizi ve film projeleriyle adından sık sık söz ettiren başarılı oyuncu Yağmur Ün, doktor sevgilisi Doğaç Ergezen ile dünya evine girdi. Çift dj eşliğinde yakın dostlarıyla bolca dans edip fotoğraflar çektirdi. Yağmur’un oyuncu dostları Gizem Güneş, İbrahim Kendirci, Ferit Aktuğ ve Akasya Asıltürkmen oyuncunun en özel gününde yanındaydı. Düğünde Alisse nuerA imzalı 2 farklı gelinlik giyen Yağmur Ün zerafeti ile göz kamaştırdı.

 

yağmur ün dogaç ergezen

Yağmur Ün’ün Alisse nuerA imzalı gelinlik modeli

Alisse nuerA Haute Couture markasının özel tasarım Fransız dantelli madonna yaka saten gelinlik modeli ile düğüne giriş yapan güzel oyuncu, ilerleyen saatlerde Alisse nuerA markasının yırtmaçlı saten düşük omuz özel tasarım gelinliğini giydi. Her iki gelinlikte de omuzlar ön plana çıkarılırken after party elbisesinde zarif v yaka dekolte kullanıldı. Sade ve şık gelinliğini doğal saç ve makyaj ile tamamlayan Ün, güzelliği ile büyüledi. Alisse nuerA olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

yağmur ün dogaç ergezen
Alisse nuerA Yönetim Kurulu Üyesi Alper Aslanoğlu / Ünlü Oyuncu Yağmur Ün ve Doktor Doğaç Ergezen
10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.