Düğünün en önemli parçalarından biri olan ve anılarınızı ömür boyu saklamanızı sağlayacak düğün fotoğrafları; farklı konsept ve mekan seçenekleriyle popülerliğini her geçen yıl arttırmaktadır. Özellikle açık havada çekilen düğün fotoğrafları sıklıkla tercih edilmekte ve bu durum dış çekim mekanlarını her geçen gün daha da ön plana çıkarmaktadır. Hızlıca gelip geçen düğün gününüzü fotoğraflama aşamasında, doğru planlama ve doğru dış çekim konsepti seçimi oldukça önemlidir. Bazen resmi duruşlar, bazen eğlenceli pozlar, bazen romantik görünümler… İşte tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak ve düğününüzü ölümsüzleştirmek amacıyla size rehberlik edecek birbirinden farklı düğün için dış çekim mekanları …

Bohem dış çekim mekanları

Düğün anılarınızı büyüleyici bohem fotoğraflarla birleştirmek istiyorsanız, bu vereceğiniz en doğru kararlardan biri olabilir. Son yılların, yeni evlenecek çiftler arasında en popüler konsepti haline gelen bohem tarz, hem salaş görünümü ile samimi fotoğrafları beraberinde getirecek, hem de birbirinden farklı poz çeşitliliğine ayak uyduracak.

Vintage dış çekim konsepti

İşte düğün fotoğraflarını yaratıcı hale getirmenin bir başka yolu! Vintage temalı düğününüzü tamamlayacak ve retro tarzınıza eşlik edecek vintage dış çekim mekanları, doğru düğün fotoğrafçısıyla çalışıldığında harika sonuçlar yaratabilir. Tabi burada ne istediğinizi bilmek önemli bir detaydır. Sosyal medya platformlarından bulacağınız büyüleyici vintage düğün fotoğrafları ile, hayallerinizdeki fotoğraf albümünü oluşturabilirsiniz.

Minimalist düğün fotoğrafları

Bu kesinlikle her çiftin düğün fotoğraf albümünde görmek isteyeceği bir konsept! Asya bölgelerinde başlayan popülerliği ile şimdi en trend düğün fotoğraf konsepti haline gelen minimal çekimler için sade dış mekanlar çokça tercih edilmektedir. Gelecekte, albümünüzü sevdiklerinize gösterirken, düğün fotoğraflarınızın sadeliğine hayran kalacaksınız.

Romantikliğinizi konuşturacağınız siyah beyaz dış çekim fotoğrafları

Düğün fotoğraflarınızda hem romantik hem de oldukça duygulu görünmenin anahtar noktası olan bu konsept, geçmişten günümüze popülerliğini korumaya devam ediyor. Simsiyah damatlığın bembeyaz gelinliğe eşlik ettiği bu dış çekim konsepti ile fotoğraflarda ön plana çıkmaya hazır olun.

 

Fark yaratmak isteyenlere düğün dış çekim konseptleri

Bir düğün fotoğrafının Starwars, Game Of Thrones veya uzay temalı olabileceğini hayal ettiniz mi? Cesur ve kendine güvenen çiftlere, böyle bir fotoğraf konsepti için, büyüleyici dış çekim mekanlarını öneriyoruz. Son yıllarda birçok animasyon, bilim kurgu filmlerinden veya kitaplardan esinlenerek çekilmiş düğün fotoğrafları sosyal medyalarda beğeni rekorları kırmaya devam ediyor. Böyle iddialı bir tema için açık hava müzeleri, belli bir temaya sahip doğal parklar aradığınız mekanlar olabilir. Tabi diğer düğün fotoğraflarına nazaran, dış çekim mekanları fiyatlarının da böyle bir konseptte artış göstereceğini unutmayın.

Düğün anlarınızı ölümsüzleştirirken ortaya büyülü fotoğraflar çıkarmak, sonsuza dek sürecek bir düğünün habercisi olacaktır. Sizlere sunduğumuz dış çekim mekan önerileri ve dış çekim konsepti fikirleri ile bu değerli günü ömür boyu hatıralarınız arasında tutacaksınız.

10 Aralık 22