Düğününüz kaç misafire tanıklık ediyorsa etsin, misafirlerinize olan sevginizi göstermenin bambaşka yollarını keşfedin! Konuklarınız düğün mekanına girerken, düğünde misafir karşılama şekliniz, aslında düğünün gidişatını belirleyen unsurlardan biridir. Peki düğününüzde misafir karşılama için kendinize özgü bir plan neden yapmıyorsunuz? Henüz düğün başlamadan yapılmış eğlenceli girişler, saatler sürecek bir düğüne daha da neşe katar. İşte düğün konuklarınızda iyi bir izlenim yaratmak ve yıllar boyu hatırlanmak için düğün karşılama panosu dışında yapacağınız diğer karşılama fikirleri …

 

Düğünde misafir karşılama : Dans gösterisi veya halk oyunu

Basit düşünün! Yörenize ait veya düğüne gelecek kesimin seveceği tarzda bir dans gösterisi sunmak, misafirleriniz için harika bir düğün karşılaması olacaktır. Bu, bir düğüne başlamanın ve konukları düğüne adapte etmenin en göz dolduran ve eğlenceli yöntemidir.

 

Düğün karşılama panosu yanına leziz içecekler servis edin.

Misafirleriniz için lezzetli sunumlardan oluşan bir başlangıç harika olacaktır. Şık kokteyller, mevsime göre sıcak/soğuk yöresel veya farklı servisler bir düğün karşılaması yapmanın en iştah açıcı yoludur. Bu aynı zamanda misafirleriniz sizi beklerken onlar için harika bir deneyim olacak!

 

Mekan girişinde bağlayıcı bir sürpriz!

İşte düğününde misafir karşılama için daha kişisel bir detay arayanlara… Konuklarınız düğüne giriş yaparken kapıda dağıtacağınız bir aksesuar, tüm misafirlerinizi düğününüzün konseptiyle bağlayabilir ve  kendilerini size daha yakın hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Kadınlar için konseptinize uygun mini bir bileklik, erkekler için ise sade bir yaka süsü! Tüm bunların yanında elle yazdığınız mini bir not da oldukça sevimli görünebilir.

Canlı müziği düğün karşılamana dahil et!

Gün boyunca sürecek eğlenceli atmosferi, düğün konuklarınıza canlı bir şekilde yansıtmaya ne dersiniz? Çok sevdiğiniz enstrümanlarla konuklarınıza düğün karşılaması için sunacağınız müzik şöleni, hiç unutulmayacak bir düğünün sadece başlangıcı olacak.

Düğününüzün konsepti, büyüklüğü, mevsimi veya saati ne olursa olsun, konuklarınızı karşılama şekliniz  bu özel günün gidişatını belirleyecek. Düğünde misafir karşılama seçeneklerinden neye karar verirseniz verin, eşsiz düğününüz unutulmaz olacak. Peki siz bir çift olarak mekana nasıl giriş yapmayı planlıyorsunuz? Henüz karar vermediyseniz “Unutulmaz Düğün Girişleri” listemize mutlaka göz atmalısınız.

10 Aralık 22