Geçmişten günümüze alışılagelmiş geleneksel davetiye algısını yıkacak, online düğün davetiyeleri, hem sosyal medya siteleri hem de e-postalar yoluyla sevdiklerinize iletebileceğiniz hızlı çözümler olmaktadır. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile popülaritesi hızla artan e-davetiye, genç çiftlerin düğün davetleri için sıkça kullandığı bir alternatif haline gelmiştir. Peki siz, konuklarınızı düğününüze davet etmek için online davet seçeneğini hiç düşündünüz mü? İşte modern düğününüz için tasarımlarına hayran kalacağınız online düğün davetiyesi modelleri …

Online düğün davetiyeleri maliyetsiz ve hızlı seçeneklerdir

Online düğün davetiyeleri maliyetsiz ve hızlı seçeneklerdir

Aniden gelişen düğün töreniniz ve tarihi öne çekilen düğününüz için sevdiklerinize ulaşmanın en hızlı yollarından biri online düğün davetiye seçeneği olmaktadır. Aynı zamanda çevre dostu da olan bu dijital davetiyeler, profesyonel bir tasarımcı tutmadığınız sürece maliyetsiz bir tercihtir. Ayrıca misafirlerinize davetiyenizle beraber, mekanınızın haritasını ve gerekli talimatları da göndermeniz açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Gerisi sizin tasarım gücünüze ve zevkinize kalmış!

 

Her düğün konseptine uyarlanabilir online düğün davetiyesi modeli bulunmaktadır

Her düğün konseptine uyarlanabilir online düğün davetiyesi modeli bulunmaktadır

Sonsuz seçenekteki tasarımlar arasında düğününüz için en uygun temada online düğün davetiye modeli bulmanız mümkündür. Belki geleneksel bir hat sanatı, belki modern grafiksel bir çalışma, belki de toprak tonlarında rustik bir tasarım… Dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz bu online düğün davetiyeleri, sadece düğün için değil söz, nişan veya kına geceniz içinde harika seçenekler olabilir.

 

Online düğün davetiye tercihinin küçük dezavantajları

Teknolojiyi kullanmayan ve sosyal medyadan bir haber olan düğün konuklarınız elbette olacaktır. Fakat her ne olursa olsun, online davetiye hazırlama sürecinize, mutlaka az sayıda geleneksel davetiyeler de eklemelisiniz. Böylece yaşlı konuklarınız için ulaşılabilir bir davetiye onları hem mutlu edecektir hem de davetiyenizin onlara ulaştığından emin olmanızı sağlayacaktır.

Davetiyenizin yazı tipinden renk paletine, temasından içeriğine kadar kişiselleştirebileceğiniz online düğün davetiyeleri, son yılların en kullanışlı trendlerinden biri haline gelmiştir. Sizlere sunduğumuz online düğün davetiyesi modelleri ile aradığınız e-davetiyeyi hızlıca hazırlayabilirsiniz. Online uygulamalardan yararlanmayı sevdiyseniz, düğün sürecinizde size yardım edecek online düğün planlayıcılarını birde buradan keşfedin.

10 Aralık 22