Hollywood yıldızlarından şarkıcılara kadar uzun ve huzurlu birlikteliklerini hala devam ettiren ünlüler, sizlere yardımcı olmak, mutlu bir evlilik nasıl sürdürülür anlatmak ve ilham vermek adına, bu başarılarının sırlarını sizlerle paylaşmaya hazırlar. İşte ünlülerden uzun evlilik sırları ve mutlu evlilik sözleri …

 

Ünlülerden uzun evlilik sırları

mutlu evlilik sırları

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan: Türkiye’nin çok sevilen iki ünlü oyuncusu evlendiklerinden bu yana, huzurlu bir evlilik sürdürüyorlar. Onlara göre mutlu bir evlilik için en önemli şey, çiftlerin karşılıklı olarak birbirlerine anlayış göstermesidir.

Barack Obama ve Michelle Obama: 25 yıldır evliliklerini mutlu bir şekilde yürüten ve dünyaca tanınan çift, evliliklerini tam zamanlı bir iş olarak nitelendiriyor.  Kendilerini ilham alan insanlara, evlilik süreçlerinde bol bol eğlenmeyi ve olabildiğince gülmeyi öneriyorlar. Ayrıca Barack Obama ve Michelle Obama çifti her şeyin olduğu gibi, evliliklerin de yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorlar ve evliliğin mutluluk sırları arasına bunu da ekliyorlar.

Meryl Streep ve Don Gummer: Uzun evlilik sırları konusunda fikirleri oldukça önemli olan Meryl Streep ve Don Gummer çifti, 39 yıldır evliliklerini huzurlu bir şekilde devam ettiriyorlar. Ünlü çift, “mutlu evlilik nasıl olur?” sorusuna cevap arayanları, eşlerini gerçekten dinlemeye ve evlilik hayatında çıkacak küçük problemleri bile oturup konuşmaya davet ediyor. Onlara  göre mutlu evlilik sözleri ile kurtarılamayacak hiçbir ilişki yoktur.

mutlu evlilik sırları

Demet Akbağ ve Zafer Çika: Sevilen oyuncu Demet Akbağ ve onun değerli eşi Zafer Çika uzun yıllar güzel bir birliktelik yaşayan ünlüler arasındaydı. Zafer Çika’nın vefatı herkesi yasa boğsa da, onlar bu güzel evliliğinin sırlarını daha önce sevenleriyle paylaşmayı seçmişti. Evliliklerini tıpkı iki yakın arkadaş gibi ilerleten ve birbirlerini sahiplenen ünlü çift, mutlu bir evlilik için aşkı ve arkadaşlığı bir arada yaşamayı öneriyor.

Hollywood starlarından küçük sırlar

John Travolta ve Kelly Preston: Mutlu evlilik sırları hakkında en ilginç öneriyi veren John Travolta ve Kelly Preston çifti, 26 yıllık evliliklerini, hayatlarına yardımcı olacak şeyleri bir listeye dökerek ilerlettiklerini söylüyorlar. Tüm sorunlarını ve küçük pürüzleri bir kağıda döküp, bunlara çözümler üreterek, uzun uzun bu konuları tartışarak hepsinden kurtulduklarını belirtiyorlar.

Cate Blanchett ve Andrew Upton: 20 yıldan bu yana birliktelikleri devam eden Cate Blanchett ve Andrew Upton çiftinin evliliklerinin en büyük sırlarından biri, hayat amaçlarının ve çıkarlarının aynı olmasıdır. Bu sebeple üzerinden yıllar geçse de asla sıkılmıyorlar. Uzun evlilik sırları konusunda onların fikri, eşlerin asla birbirinden sır saklamaması yönünde! Ünlü çift de verdikleri tavsiye gibi birbirlerinden ufacık bir şeyi bile saklamıyorlar.

Mehmet Aslantuğ Ve Arzum Onan: Evliliklerindeki büyük aşk ile, Türkiye’nin çok konuşulan çiftleri arasında yer alan Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan, mutlu bir evlilik için en önemli şeyin sevgi ve özveri olduğunu belirtiyorlar.

Blake Lively ve Ryan Reynolds: Evlilikleri örnek alınan ve mutlu bir şekilde devam eden ünlü çiftin, evlilik sırrı herkese ilham kaynağı oluyor. Birbirlerinin en iyi arkadaşı olup, bunun bir evlilikteki en önemli şey olduğunu savunan çift, birbirlerinden hiçbir şey saklamıyor ve tıpkı bir arkadaş gibi birbirlerinin tüm dertlerine ortak oluyorlar.

Yeşilçamın ünlüleri de uzun evlilik sürdürenler arasında!

Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan: Yeşilçam’ın sevilen ismi Hülya Koçyiğit, Selim Soydan ile evliliğini mutlu bir şekilde sürdürürken, zamanla aşk duygusunun yerini; sevgi ve saygının aldığını ve tek taraflı özverinin olmayacağını belirtiyorlar.

mutlu evlilik sırları

Victoria Beckham ve David Beckham: En popüler ünlü çiftlerden olan Victoria Beckham-David Beckham, 19 yıl süren evlilikleri ile çok konuşulmaya devam ediyorlar. Bu güzel evliliğin en büyük sırrını ise, hala birlikte çok eğlenmeleri olarak açıklıyorlar.

Nicole Kidman ve Keith Urban: 11 yıldır devam eden evliliklerinin tek sırrı birbirlerini hala çok sevmeleri olarak açıklayan ünlü çift, bir evliliğin sevgi sayesinden ilerleyebileceğini savunuyorlar.

Arkadaşlık ve aile ilişkileri ile evlilik süreci, küçük sorunların çıkabildiği ve bunu büyük bir sabır göstererek atlatabileceğiniz süreçlerdir. Ünlülerin evliliklerinden aldığınız tavsiyeler, evliliğinizi daha da güçlü kılacak ve mutlu bir evlilik geçirmeniz için size yol gösterici olacaktır. Uzun evlilik sırları ve sevdiğiniz ünlüler tarafından söylenmiş mutlu evlilik sözlerini size sunduğumuz yazımız, sizi daha mutlu bir çift yapabilir.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.