En değerli gününüzde, kendinizi en özel hissedeceğiniz anlardan biri ilk dansınız olabilir. Güzel bir koreografi ile konuklarınıza sunmak için aylardır emek harcadığınız bu ilk dansınız, büyüleyici bir gelinlikle harika bir atmosfer yaratabilir. Gelinliğin kumaşları ve ağır duruşları sebebiyle, içerisinde rahat hareket etmek oldukça zordur. Giydiğinizde kendinizi özgür hissedeceğiniz dans gelinliği modelleri ile, kusursuz bir gelin dansına var mısınız?

 

Dans gelinliği seçiminde gelinliğin kolu nasıl olmalıdır?

Her ne kadar gelinliğin bütününde rahatlığa dikkat etmek gerekse de, bir gelinliğin kolu, gelin dansı yaparken atlanmaması gereken en önemli detaydır. Özellikle bol enerji sarf edeceğiniz, hareketli bir dans türüyle düğüne giriş yapacaksınız, size önerimiz kesinlikle uzun kollu ve straplez modellerden uzak durmanızdır. Askılı gelinlikler en popüler dans gelinlikleri arasındadır; fakat yine de kollu bir gelinlik modeli giymek istiyorsanız, Alisse nuerA’nın portatif kollara sahip gelinlik modelleri tam da hayallerinizdeki tasarım olabilir. Böylece, sadece dansınız esnasında çıkaracağınız uzun kollar, düğün gününüz boyunca size eşlik edebilir.

 

Etek boyu hakkında bildiklerinizi unutun

Gelinliği gelinlik yapan etek kesimleri, gelin dansı yaparken size büyük bir engel olabilir. İster a kesim bir model seçin, ister prenses… Gelinliğinizin eteği için size önerimiz uzun bir kuyruk kullanmamanızdır. Gelinlikle dans etmek kat kat kumaşlarla bezenmiş büyük bir etekte oldukça zor olacaktır. Son zamanların en popüler modelleri, midi boy gelinlikler ve yırtmaçlı cesur tasarımlar olmaktadır.

 Dans gelinliği seçiminde gelinliğin kolu nasıl olmalıdır?

Gelinlikle dans etmek için kumaşa dikkat edin

Gelinliğin olmazsa olmaz kumaşlarından organze ve ipek tül, kusursuz dans gelinlikleri için şahane seçeneklerdir. İçerisinde rahat etmeniz açısından ağır dantel ve tafta kumaşlardan uzak durmanız gerekirken, püsküllü ve saçaklı gelinlik modelleri konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Gelin dansı için gelinliğin detayları

Gelin dansı için gelinliğin detayları

Dans gelinliği seçerken dikkat edilmesi gereken maddelerden biri gelinliği rahatça taşıyabilmenizdir. Ağır taşlarla süslenmiş, büyük apliklerle bezenmiş gelinlikler, dans ederken size oldukça az bir hareket kabiliyeti sağlayacaktır. Bunun yerine daha uçuş uçuş helen modeller, minimal ve sade kesimler gelinlikle dans etmek için en uygun gelinlik stilleri olma eğilimindedirler.

Hayalini kurduğunuz ilk gelin dansı için geleneksellikten uzak bir seçeneği kusursuz bir gelinlik modeli ile tamamlamak istiyorsanız, Alisse nuerA mağazasında sizler için birçok dans gelinliği modeli bulunmaktadır. Seçeceğiniz özel tasarım model, düğün gününüzde doyasıya dans etmenizi ve özgür hissetmenizi sağlayacak büyüleyici bir alternatif olabilir.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.