Bir gelin adayı olarak düğününüzde tarzınızı yansıtmak istiyor olabilirsiniz. Stiliniz her ne olursa olsun, sizin tarzınıza hitap edecek zarif gelinlikler, Alisse nuerA koleksiyonlarında yerini aldı. İster vintage zarif gelinlik modelleri, ister bohem, isterseniz de geleneksel! Her gelinlik modelinin zarif yansımasını bulacağınız bu koleksiyonlar, feminen sırtı açık modellerden, dantel işlemeli klasik uzun kollu gelinliklere kadar birçok çeşit gelinlik tasarımını içeriyor. Alisse nuerA, her gelin tarzına hitap edecek gelinliklerini, her detayında zarafeti bulacağınız eşsiz dokunuşlarla sunmaya devam ediyor. İşte en zarif gelinlik modelleri …

 

zarif gelinlik modelleri

Dantelli zarif gelinlik modelleri arasında en iddialısı!

Bu tamamı dantelden oluşan balık gelinlik modeli, geleneksel bir düğüne imza atmak isteyen ama düğününde de oldukça zarif görünmek isteyen gelinler için tasarlandı. Zarifliğini uzun kollarından ve işlemeli dantel kumaşından alan bu gelinlik modeli, eteklerindeki kat kat kumaş detaylarıyla en zarif gelinlik modelleri arasında yerini alıyor.

 

Sade ve zarif gelinlikler satenin asaleti ile buluştu.

Bu omzu açık tek kollu gelinlik modeli, her düğün temasına ayak uydurmaktadır. İster vintage bir tarza sahip olun, ister klasik! Zamansız bir tasarım olan bu gelinlik, zarifliğini, ipek satenin pürüzsüz ve parlak dokusundan almaktadır. Omzunda yer alan taşlı apolet detayıyla zarif görünüşü tamamlamakla beraber, kıvrımlı hatlarınızı ön plana çıkarmanıza olanak sağlıyor.

 

Sade zarif gelinlik modelleri arasında en kabarığı!

Düğünler genellikle yaz aylarında yapılsa da, kış düğünlerinin de birçok çift için vazgeçilmez olduğunu biliyoruz. Üstelik zarifliği daha ön planda sunan kış düğünleri, prenseslerden a kesimlere kadar birçok zarif gelinliğe ayak uydurmaktadır. Alisse nuerA’nın bu gelinlik modeli, tamamı işli dantel dizaynından oluşmaktadır. Romantik yakasıyla omuzlarınızı vurgularken, kontes etek kesimi ile belinizin inceliğini ön plana çıkarmaktadır.

 

Transparan ve feminen, en zarif gelinlik modelleri

Romantik ve kadınsı çizgilerin bir arada olduğu bu tasarım, Alisse nuerA zarif gelinlikleri arasında yerini aldı. İnce spagetti askılarının transparan feminen detaylarla buluştuğu balık model, yoğun işlemeler ve zarif duruşuyla özgün bir görünüm sunuyor.

 

zarif gelinlik

Görkemli düğüne ayak uyduracak zarif gelinlik modeli

Her mevsimi tamamlayacak bu gelinlik modeli, kayık yakasıyla feminen tarzınızı yansıtırken, hem klasik hem de sade bir görünümü beraberinde getiriyor. Görkemli düğünlerin yıldızı olacak bu tasarım, prenses kesim eteğiyle belinizi vurguluyor.

Hayalinizdeki zarif gelinliği sizlerle buluşturan bu tasarımlar, her düğün konseptine ve her vücut tipine uyum sağlamaktadır. Alisse nuerA’nın zarif gelinlik modelleri , aradığınız tasarımı bulmak için sizlere ilham kaynağı olabilir. Devasa prenses eteklerden, daha minimal balık tasarımlara kadar her gelinlik, düğün gününüzde güzelliğinizi ön plana çıkaracaktır. Alisse nuerA’nın en zarif gelinliklerini denemek için “Randevu Al” sayfasındaki formu doldurarak mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.