30.Yıl Best Model of Turkey Finalistleri ve 2016 birincisi Gizem Kayalı 15.Ekim.2017 Tarihinde Kıbrıs Rocks Otelde Gerçekleşecek Gecenin  hemen öncesinde kendiside Eski Bir Best Model olan yönetim kurulu üyemiz Alper Aslanoğlu ile birlikte Alisse nuerA Kıbrıs Mağazasını Ziyaret Etti. 

ALİSSE NUERA KIBRIS MAĞAZASI BEST MODELLERİ AĞIRLADI

Türkiye’nin en ünlü gelinlik ve abiye elbise markalarından biri olan Alisse Nuera, Kıbrıs’ta gerçekleşen Best Model of Turkey finalinde yarışan model adaylarını mağazasında ağırladı. Alisse Nuera Yönetim Kurulu Üyesi Alper Aslanoğlu ve Best Model Kurucusu Erkan Özerman Paris’te düzenlendi. Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Aslıhan Karalar’ın Alisse Nuera tasarımı özel bir gelinlikle jüri karşısına çıkacağını belirttiler.

Kişiye özel gelinlik tasarım alanında Türkiye’nin iddialı markalarından biri olan Alisse Nuera, Kıbrıs’ta bulunan mağazasında yarışmacıları ağırladı. Alisse Nuera Yönetim Kurulu Üyesi Alper Aslanoğlu ve Kıbrıs Şubesi Genel Koordinatörü Ferdiye Gence Yatmaz Kıbrıs’ta bulunan mağazalarını ziyaret eden genç model adayları ile yakından ilgilendi.

Alper Aslanoğlu genç modellerle 2009 yılında katıldığı yarışmadaki hikayesini anlattı. Ayrıca bu özel ziyarette markaları ve mağazaları hakkında bilgiler de verdi. Aslanoğlu, 220 metrekare alan üzerine kurulan iki katlı mağazada Alisse Nuera gelinlik ve abiye koleksiyonlarının yanı sıra kişiye özel Haute Couture gelinlik ve abiye üretimi de yaptıklarını belirtti.

2009 Best Model üçüncüsü olan Alper Aslanoğlu bu özel ziyarette Erkan Özerman ile birlikte önemli bir açıklama yaptı.

Aralık ayında Paris’te gerçekleşecek olan Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek olan Aslıhan Karalar’ın Alisse Nuera tasarımı özel bir gelinlikle jüri karşısına çıkacağını belirten ünlü isimler şimdiden marka tasarımcılarının özel bir gelinlik için üretime başladıklarını belirttiler.

Alper Aslanoğlu Best Model yarışmasının Türk modası için çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. Best Model kurucusu Erkan Özerman’ın tanımlamasından yola çıkarak “Best Model’i Sayın Erkan Özerman ‘Moda ve Vitrin Dünyasının Mankenleri’ olarak tanımlıyor. Kendisi Türkiye’de hem modelleri hem de Türk firmalarını destekliyor. Bizde dünyada vitrinlerimizi oluşturmak için bu yola çıktık. Kıbrıs şubemizde dünyadaki vitrinlerimizden bir tanesi. Bu sebeple kendisinin öncülüğünde bu yılın Best Model ile mağazamızı ziyaret ettik.” açıklamasını yaptı. Alper Aslanoğlu Alisse Nuera’nın genç kuşak temsilcisidir. 1981 yılında kurulan markalarını Türkiye’nin dört bir yanına yaymayı başardılar.  Şimdilerde ise yurt dışına açıldıklarını ve dünya genelinde mağaza sayılarını arttırmayı hedeflediklerini belirtti.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.