AK Parti İstanbul milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı ’nın kızı Erva Çamlı ve Burak Aksoy dün akşam dünya evine girdi. Hilal Çamlı kıyafet seçimini ve Erva Çamlı gelinlik tercihini Alisse nuerA’dan yana kullandı.

Erva Çamlı gelinlik seçimini, Hilal Çamlı kıyafet seçimini Alisse nuerA’dan yaptı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nde yönetim kurulu üyesi olan Ak Parti milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, 10 Şubat 2019 pazar günü gerçekleşen bir düğün ile kızını evlendirdi. İstanbul Başakşehir’de düzenlenen düğün organizasyonuna birçok ünlü isim de katıldı. Alisse nuerA yönetim kurulu üyesi Alper Aslanoğlu, Osman Önügören ve Remzi Kömür de davetliler arasındaydı.

Erva Çamlı gelinlik tasarımı için prenses bir model kullanmayı tercih etti. Dantel ve işlemelerle süslenmiş gelinlik tasarımı, dantelli uzun bir duvakla tamamlanmış, oldukça zarif bir modeldi ve Erva Çamlı’nın üzerinde çok güzel duruyordu. Fatma Hilal Çamlı kıyafet modeli için oldukça şık bir tasarım tercih etti. Mavi yeşil arası tonlamalara sahip abiye modeli, ışıltılı kumaşıyla da oldukça zarif bir görünüm sunuyordu. Konistan Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine birçok isim katılarak çifti bu önemli günlerinde yalnız bırakmadılar. Sadece düğün töreni esnasında değil, sosyal medya üzerinden de birçok isim çifti tebrik etti. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner twitter’da “İstanbul Mv. Sn. Ahmet Hamdi Çamlı’nın kızı Evra İle Burak Aksoy çiftinin düğün merasimlerine katıldık. Genç çiftimize iki cihan saadeti diliyorum.” mesajıyla çifti tebrik etti.

Fatih Belediye Başkanı Sn. Hasan Suver’in Kızı Bilge Betül Suver’e de gelinlik diken markamız, yeni koleksiyonları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Alisse nuerA ailesi olarak; Erva Çamlı’ya bizi tercih ettiği için teşekkür eder, Erva ve Burak çiftine bir ömür mutluluklar dileriz.

 

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.