26 Ocak 2020 Pazar günü, yeni evlenecek çiftlerin, ünlü isimlerin katıldığı ve By Mustafa Organizasyon’un düzenlediği Luxury Wedding Fest organizasyonunda Alisse nuerA, 2020 koleksiyonunu sergiledi. Pullman İstanbul Hotel’in ev sahipliği yaptığı bu organizasyon, 2020’nin en çarpıcı ve özel tasarımlarını Alisse nuerA farkıyla 2020 çiftlerine sundu. İşte 2020 gelinlik defilesi

Pullman Gelinlik Defilesi

2020 gelinlik defilesi gerçekleşti

İstanbul’da gerçekleşen Luxury Wedding Fest, misafirlerinin gözünü dolduran etkileyici dekorlarıyla imzasını bırakan By Mustafa Organizasyon tarafından düzenlendi. 2020 çiftlerine; bu yılın düğün organizasyon trendlerini sunan, en iddialı gelinlik modellerinden en şık damatlıklara ve 2020’nin saç makyaj modasına kadar her trendi gözler önüne seren bu organizasyon, dans gösterileriyle hareket kazandı. 2020’nin gelinlik modası için belirleyici bir unsur olan Alisse nuerA 2020 gelinlik defilesi, her stilde ve vücut tipinde gelinlere hitap ederken, her konsepte uygun düğün mekanına da uyum sağlıyor. Hayallerindeki gelinliğe kavuşmak isteyen 2020 gelinleri, Luxury Wedding Fest de; şık detayların, ağır kumaşların ve ince işçilikle hazırlanan tasarımların yer aldığı Alisse nuerA 2020 gelinlikleri ile buluştu.

Pullman Gelinlik Defilesi

Podyumda ünlü model Günay Musayeva da yer aldı

Bu yılın gelinliklerinin sunulduğu podyumda, Azerbeycanlı manken ve oyuncu Günay Musayeva, Alisse nuerA’nın iddialı tasarımı derin v yakalı ve yırtmaçlı saten bir gelinlik giydi. Doğadan esinlenilmiş tarzları ve cesur duruşlarıyla 2020’yi büyüleyici bir şekilde yansıtan modeller, hayallerinizi gerçekleştirmenin ilk adımı olabilir. 2020 düğünü yapacak çiftlere birçok seçenek sunan Luxury Wedding Fest, sadece gelinlik değil, Şinasi Günaydın 2020 damatlık modelleri ile de damat adaylarına birçok alternatif sundu. Pazar günü saat 10.30’da başlayıp 20.00da son bulan festivale, Alisse nuerA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Aslanoğlu, By Mustafa Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bozkurt, Alisse nuerA Yönetim Kurulu Üyesi Alper Aslanoğlu, oyuncu Metin Yıldız ve Azeri manken Günay Musayeva katılım gösterdi.

alisse nuera gelinlik defilesi

Haftasonu gerçekleşen bu muhteşem organizasyona kapılarını açan Pullman İstanbul Hotel’e ve festivali düzenleyen By Mustafa Organizasyon’a teşekkür ederiz. Alisse nuerA olarak özel tasarım modellerimiz ve dünya modasını yansıtan çizgilerimizle 2020 gelinlerine ilham vermeye hazırız!

 

alisse nuera gelinlik defilesi
alisse nuera gelinlik defilesi

 

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.