Aslı Hünel geçtiğimiz günlerde 7 aydır birlikte olduğu Savaş Fatin Yurtsever ile dünya evine girdi. Oldukça keyifli geçen düğün gününde, Aslı Hünel gelinlik tercihini Alisse nuerA’dan yana kullandı. Balık model olan bu gelinlik Aslı Hünel tarafından büyük bir zerafetle taşındı.

 

Aslı Hünel gelinlik seçimini yaptı

aslı hünel gelinlik

 

10 Nisan tarihinde gerçekleşen düğün, Baltalimanı’ndaki Portexe Düğün Ve Davet yerinde yapıldı. Nadide Sultan, Seda Sayan gibi isimler ünlü şarkıyı yalnız bırakmadı. Düğün gününün en güzel anlarından biri Aslı Hünel’in eşi Savaş Fatih Yurtsever’in gözlerine bakarak şarkılar söylemesi oldu. Tüm bu  atmosferde Aslı Hüner gelinliğiyle göz kamaştırıyordu.

Aslı Hünel gelinlik seçiminde çok şık bir balık model olmasının yanında aynı zamanda dekolteli bir model tercih etmiştir. Gelinliğinin kabarık alt kısmı kat kat kumaşlardan oluşmuştur. Bu ve bunun gibi Alisse nuerA gelinlik modellerimize göz atmak için linke tıklayabilirsiniz.

 

 

aslı hünel gelinlik

Aslı Hünel gelinlik seçimini değil aynı zamanda abiye elbiselerinin seçimini de Alisse nuerA’dan yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette Alisse nuerA imzalı bir abiye giyen Aslı Hünel, Alper Aslanoğlu ve ekibine de teşekkürlerini iletti.

aslı hünel gelinlik

İlk albümünü küçük yaşlarda çıkaran Aslı Hünel , en son 2016 yılında içerisinde Kötünün İyisi, Aşk-ı Sabit, Seni Terk Edeceğim, Yıkılmadan Çıkma Karşıma, Ne Bilirdim Ki ve Aşk’la Yaşayalım adlı şarkılarının bulunduğu “Rengarenk” isimli bir albüm çıkardı. Tüm şarkıları büyük bir keyifle dinlenen Aslı Hüner’in kariyeri gibi aşk hayatı da oldukça güzel devam ediyor.

Sizde gelinliklerimizi denemek için randevu alabilirsiniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.