Xoshqedem Hidayetqizi gelinlik tercihi de birçok ünlü isim gibi Alisse nuerA oldu. Xosqedem, dekolte kısmında yoğun kasnak işlemesi bulunan  balık model bir gelinlik giyerek hem zarif hem de gösterişli bir şıklık yakaladı. 

Şarkıcı Doğuş, Azerbaycan’ın Müge Anlı’sı olarak tanınan sunucu Xosqedem Hidayetqizi ile evlendi

Evlendiğini Twitter’dan ilan eden Doğuş, paylaştığı fotoğrafa, “Sil baştan başlamak gerek bazen…” notunu düştü. Hidayetqızı ile geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan Doğuş, düğününü başkent Bakü’de bulunan Kempinski Otel’de yaptı. Düğün başlamadan önce gazetecilere eşi Hoşgedem’in yollarına güller sermesinin az bile olduğunu söyleyen Doğuş, ”Biz çok düşündük ve karar verdik. Her şey için Murat’ım bizi fikirlendirdi ve biz de bugün bunu gerçekleştiriyoruz” dedi. Azerbaycanlı sunucu Hoşqedem Hidayetqızı ile Doğuş’un düğün törenine Azerbaycanlı iş adamları ve ileri gelenlerinin yanı sıra Türkiye’den de gazeteciler ve sanatçılar katıldı. Bilindiği üzere Doğuş ile Hoşqedem geçtiğimiz Ekim ayında nikah masasına oturmuşlardı. Doğuş eşi Hoşgedem’le Azerbaycan’da verdiği bir konserde tanışmıştı. Azerbaycan’da da gözde bir haute couture markası olan Alisse nuerA, Azeri gelinleri arasına Xosqedem’i de eklemiş oldu

Xoshqedem Hidayetqizi gelinlik tercihini dümdüz bir sıfır koldan yana kullanmıştır. Göğüs kısmında transparan ve işleme detayları bulunan Xoshqedem Hidayetqizi gelinlik modeli çok beğenildi. Bileğine taktığı zarif bileklikle ve uzun küpeleriyle uyumlu bir kombin oluşturdu.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.