Yıllar boyu hatırlanacak bir düğünün en önemli anlarından biri düğün salonuna girdiğiniz ilk andır. İster havalı bir düğün girişi yapın, ister farklı düğün girişleri arasından size uygun bir tercih yapın! Düğün girişinizi her hatırladığınızda, o an neler hissettiğinizi yüzünüzdeki gülümsemeyle birlikte anacaksınız.  Son yıllarda farklı seçenekleriyle popüler hale gelen düğün girişi gelin damat seçenekleri, düğün konuklarınıza harika bir atmosfer yaratmanıza olanak sağlayabilir. İşte sizlere ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz harika düğün girişleri …

 

Unutulmayacak Bir Düğün Girişi Nasıl Olmalı? | Düğün Girişleri

Deniz kenarı düğünler için tekneyle düğün girişi

Son yıllarda düğünlerde sürekli gördüğümüz tekne ile gelin damat girişi, deniz kenarında büyüleyici bir düğüne imza atmak isteyen çiftlerin tercihi haline geldi. Düğününüzü ister göl kenarında ister deniz kenarında yapacak olun, bu düğün giriş alternatifi, aradığınız seçenek olabilir.

 

Yetenekli bir çift olarak kendi gösterinizi yapabilirsiniz

Düğününüze belki romantik, belki de çok eğlenceli bir giriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Düğün girişleri arasından en emek harcayacağınız bir seçenek olacak olan bu madde, misafirlerinize kendi gösterinizi sunmanıza olanak sağlıyor. Büyüleyici bir dans, kusursuz bir şarkı veya belki de harika bir kostüm! Düğün girişinizde yapacağınız bu canlı performans, düğününüzü unutulmaz kılmak için harika bir alternatif!

 

Unutulmayacak Bir Düğün Girişi Nasıl Olmalı? | Düğün Girişleri

Veya giriş için bir ekip kiralayın

Düğün girişi için farklı bir seçenek arayanlar, bu anı ölümsüz kılmak için bir ekip kiralayabilirler. Belki bir caz grubu, belki bir dans şöleni, belki de gösterişli bir düğün için harika bir geçit töreni! Bunun organizasyonunu yapan birçok firma olduğu gibi, sadece misafirlerinizi eğlendirmek için bile mükemmel bir seçenek.

 

Kusursuz düğün girişleri için ışıklardan yararlanabilirsiniz

En ihtişamlı düğünlerin başlıca unsurlarından biri göz alıcı ışıklardır.  Düğün girişiniz için havai fişeklerden, üç boyutlu teknolojilerden yararlanarak ve belki de ledlerle dolu bir slayt perdesinden ilham alarak, harika bir girişe imza atabilirsiniz. Bu aşamada konfetilerin sizlere eşlik etmesine de elbette izin vermelisiniz.

 

Düğün girişiniz için misafirlerinizden yardım alın

Geçmiş yıllardan günümüze popülaritesini koruyan bu düğün girişi için en yakınınız olan konuklarınıza ihtiyacınız var. Gelin ve damadın altından geçeceği uzun bir insan tüneli oluşturmak, düğün girişiniz için hem eğlenceli hem de geleneksel bir tercih olabilir.

Düğün mekanına unutulmaz bir giriş yapmanın onlarca alternatifi olabilir. Fakat eğlenceli ve romantik bir düğün girişi için sizlere sunduğumuz düğün girişleri listemiz, misafirlerinizin sizi ilk gördüğü anı ölümsüzleştirmenin en havalı yolları olacaktır.

10 Aralık 22