Düğün sürecinizin en heyecanlı ve aynı zamanda en eğlenceli geçen süreçlerinden biri olan bakım ve düğüne hazırlanma aşaması, çok sevdiğiniz nedimelerinizle birlikte olduğunuz zaman, hızlı ve kolay atlatılabilir olacaktır. Son yılların en popüler gelin – nedime trendlerinden biri olan gelin bornozları , yüzlerce çeşidiyle ve şık duruşlarıyla favori haline gelmiştir. Çiçek baskılı gelin sabahlık takımlarımdan, saten gelin bornozu modellerine kadar her tasarım, düğün fotoğraf temanızın tamamlayıcısı olabilir. Ayrıca kişiselleştirilebilir olmasıyla da, her nedimeniz için farklı seçenekte nedime bornozları yaptırmanız mümkün! İşte bohçalara hediye olacak gelin sabahlık modelleri …

 

gelin sabahlığı

Gelin sabahlık takımı trendi, düğün fotoğraflarına da ilham oluyor

Gelin adaylarının çoğu, tüm hazırlanma süreçlerini belgelemek ve gelecekte bir anı olması için fotoğraflarını çektirmek istemektedir. Üstelik nedimelerinizle beraber, eğlenceli bir şekilde geçirdiğiniz hazırlanma süreciniz, şık bornoz takımlarınız ile tamamlandığında, ortaya harikulade fotoğraflar çıkacaktır. Sosyal medyalarda sıklıkla karşımıza çıkan ve harika görünümlü gelin/nedime fotoğrafları, gelin bornozları trendinin en göze çarpan örneklerinden biridir. Fotoğrafçınızın yapacağı küçük dokunuşlar ve doğru zamanlama ile ortaya çıkan kareler, düğüne hazırlanma sürecinizin en samimi görselleri olabilir.

 

gelin bornozları

Gelin bornozları, her renge ve her kumaşa uyum sağlamaktadır

Saten gelin sabahlık seti, rahat ve daha zarif duran yapısıyla sıklıkla tercih edilir gibi görünse de, sadece satenden değil birçok kumaş çeşidinden yapılan gelin bornozu bulunmaktadır. Dantel kollu tasarımlardan çiçek baskılı organzelere, keten kumaştan dökümlü şifonlara kadar her modelde gelin sabahlıkları bulabilirsiniz. Ayrıca renk seçenekleriniz de fazlasıyla mevcut! Gelin bornozu modellerinin sadece beyaz olacağı şeklinde bir kural yoktur. Soft renkler ve pastel tonlar da nedime sabahlıklarında sıklıkla kullanılan renklerdendir. Pudra, soğuk mavi ve bej gibi renkler bu yıl bu trendin en çok tercih edilen renkleridir.

Eğer sizde düğün fotoğraflarınıza bu etkili görünümü eklemek ve nedimelerinizle geçirdiğiniz keyifli hazırlık sürecinizde şık bir görünüme imza atmak istiyorsanız, bu gelin bornozları trendini düğün hazırlığınıza ekleyebilirsiniz. Her konsepte uyan gelin sabahlık modelleri, aynı zamanda nedimelerinize vereceğiniz harika birer hediye olabilir.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.