Gelin tacı, geline zerafet katıp, onu bir peri kızı, baloda bir prenses ya da yunan tanrıçası gibi hissettirebilen bir aksesuardır.  Bu değerli günde tüm gözlerin ilgi odağı olan gelin hanım, gelin taçları ve gelin başı aksesuarları arasından seçimini, gelinliğe, gelin başına ve konsepte uygun olarak yapmalıdır.

Gelinlik ve konsepte uygun gelin tacı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için gelinliğe ve konsepte göre taç seçimi yazımızı okuyabilirsiniz.

Her konsept ve gelinliğe uygun olarak hazırladığı gelin başı aksesuarlarını ve gelin tacı modellerini;

Swarovski taşlı gelin taçları, inci süslemeli gelin taçları, taşlı gelin başı aksesuarları, çiçekli gelin tacı modelleri, taşlı gelin taçları, çiçekli gelin saçı aksesuarları, kristal taşlı gelin taçları, incili gelin taçları, helenistik gelin tacı modelleri, Vintage gelin şapkaları, taşlı gelin saç tokaları, bohem gelin taçları, prenses gelin taçları, helen saç aksesuarları, vintage gelin taçları ve inci süslemeli kepler şeklinde ayırabiliriz. Siz de konseptinize, gelinliğinize ve gelin başınıza uygun bir şekilde tercih edeceğiniz en güzel gelin taçlarını linke tıklayarak inceleyebilir, sizin için en uygun olan modeli online olarak satın alabilirsiniz.

Gelin tacı modelleri seçiminde yaptıracağınız saçın modeli oldukça önemli bir etkendir.

Gelinliğiniz ve ona uyumlu olarak yaptıracağınız gelin başınız çok önemlidir. Bu iki karar gelin tacı seçiminizi de etkileyecektir. Eğer kocaman bir topuz ya da dalgalı dağınık bir topuz yaptırmak hevesindeyseniz gelin tacı modelleri arasından kesinlikle zarif tercihler yapmalısınız.  Küçük taşlarla bezenmiş, tek veya iki sıra halinde olan ay şeklinde taç modelleri size çok yakışacaktır; fakat sade bir saç modeli tercih edecekseniz gelin tacı modelleri kesinlikle biraz daha abartı olmalıdır. Birkaç sıralı, hatta prenses tacı diye bilinen modeller sizin isteğinizi karşılayacaktır.

Gelinliğiniz ve saçınıza uygun olarak seçtiğiniz gelin tacı modellerinin duruşu da oldukça önemlidir. Saçın içine gömmeli taçlar, gelinler tarafından en çok tercih edilen modellerdir.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.