Duvak, gelin çantası, mücevherler, gelin çiçeği ve gelin tacı gibi gelinlik aksesuarları ile, düğününüzdeki görünümünüzü tamamlamanın birden fazla yolu vardır. Geçmiş düğünlerde oldukça dikkat çeken ve sıklıkla kullanılan gelin eldivenleri de bunların başında gelmektedir. Özellikle vintage görünümünü tamamlamak isteyen gelin adayları için ise günümüzde vazgeçilmez bir aksesuardır. Her gelinlik modeli için kişiselleştirilebilir özellikleriyle birbirinden farklı tasarımlarda gelinlik eldiveni modelleri, yeni nesil düğünler için, şık bir trend olmaktadır.

 

gelinlik eldivenleri

Vazgeçilmez dantel gelin eldivenleri

Eğer düğün gününüzde vintage temayı hakim kılmak istiyorsanız, her ayrıntınızda vintage esintiler yaratmalısınız. Bu herhangi bir dekor olabilir veya gelinliğinizin tamamlayıcısı bir aksesuar olabilir. Burada yardımınıza dantel gelinlik eldivenleri koşmaktadır. Helen gelinliklerden, e kadar birçok tarzda modele uyum sağlayacak dantelli gelinlik eldiveni, belki de düğününüzde giymenin hayalini kurduğunuz gelinliğinizin, eksik kalmış parçası… Transparan detaylar ve modern dantel işlemelerle süslenmiş gelin eldiveniniz, muhteşem görünümünüze zarif bir hava katacaktır.

 

gelinlik eldiveni

Gösterişli ve uzun gelinlik eldiveni modelleri

Gösterişli düğünlerin tamamlayıcısı olacak uzun gelin eldivenleri, prenses ve a kesim gelinlik modellerine çok yakışacak. Tarihi mekan, otel veya salon düğünleri için geçmiş dönemlerde sıklıkla kullanılmış olan bu gelin aksesuarı, bu yıl da popülaritesini koruyor. Gelinlik modeline ve düğününüzün temasına göre uzunluğu değişebilen bu gösterişli gelin eldivenleri ile, feminen bir görünüme de merhaba diyeceksiniz.

 

gelinlik eldiveni

Taşlı ve kısa gelin eldiven modelleri

Her vücut tipine ve gelinlik tasarımına hitap eden eldivenler, taşlı ve minimal modelleriyle, minyon gelin adaylarının ve sade gelinliklerin parlayan yıldızı olacak! Gelinliğinize eşsiz bir dokunuş katacak, sade görünümünüzü canlandıracak ve minyon vücut yapınıza kusursuz bir şekilde eşlik edecek olan bu gelin eldiven modeli; havuz başı, kokteyl veya açık hava düğünlerinin tamamlayıcısı olabilir.

 

gelinlik eldivenleri

Transparan gelinlik eldivenleri

Belli belirsiz şeffaf görünümleriyle bu yılın en gözde gelinlik aksesuarlarından biri olan şeffaf gelin eldiveni modelleri, minimal duruşlarıyla gelin adayları tarafından çokça tercih ediliyor. Her gelinlik modeline eşsiz bir şekilde uyum sağlayacak bu eldivenler, geçtiğimiz yıldan bu yana popülaritesini hızla arttırırken, şeffaf görünümlerinin kattığı minimal havasıyla, her gelin tarzına hitap etmektedir.

Kraliyet düğünlerinden, vintage düğünlere kadar her düğün konseptine eşlik eden ve nostaljik görünümüyle yeni trend gelinliğinize romantik bir hava katan gelin eldivenleri ile muhteşem görünümünüzü tamamlayın. Düğün gününüzde farklı bir dokunuşa imza atmak istiyorsanız, stilinize uygun gelinlik eldiveni seçimi yapmanın tam zamanı!

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.