Düğün planınızı yaparken, göz önünde bulundurmanız gereken birçok unsur vardır. Bunlar gösterişli düğün mekanlarından, küçük gelinlik aksesuarlarına kadar her şeyi kapsamaktadır. Düğün gününüz için dikkate aldığınız her detay, sizin bu süreçte biraz daha endişesiz ve rahat hissetmenizi sağlayacaktır. En önemli gününüzde rahat hareket etmek ve yorulmamak konusunda kafanızda soru işaretleri varsa, rahat gelin ayakkabıları ile daha özgür hissetmek sizin elinizde! Her gelin uzun süren bir düğün merasimi sonunda dans ederken giydiği ayakkabı yüzünden acı çekeceği konusunda endişelidir; fakat rahat gelinlik ayakkabıları ile, düğününüzdeki bu küçük problemi yok edebilirsiniz. İşte gelinliğinizin altına giymek için aradığınız birbirinden iddialı ve rahat gelinlik ayakkabıları 

 

rahat gelinlik ayakkabıları

Salaş ve rahat gelin ayakkabısı: Bağcıklı gelin sandaletleri

Plaj ve yaz düğünlerine çok yakışacak bağcıklı sandaletler, en rahat gelinlik ayakkabıları listesinin başında geliyor. Gelinlikler için şık tasarımların hazırlandığı ve eşsiz dokunuşlarla tamamlanan bu şık sandaletler, tüm gün ayakta durmanızı sağlayabilir. Beyaz, krem, camel ve toprak tonlarından oluşan modelleri ile seçenek yelpazesinin geniş olduğu gelinlik sandaletleri, bilekten bağcıklı olmaları ile de konforunuzu en üst düzeyde tutacaktır.

 

Hafif topuklu spor gelin ayakkabıları

Gelinliğinizin altına klasik bir ayakkabı giymek istemeyen cesur bir gelin adayıysanız, spor gelinlik ayakkabıları tam da sizin için yaratılmış olabilir. Özellikle uzun boylu gelinlerin tercihi olan bu rahat gelin ayakkabıları ile tüm gün boyunca rahat hareket edebilirsiniz. Fakat atlamamanız gereken detay, bu ayakkabıların yırtmaçlı gelinliklerle asla uyum sağlamayacağı! Hafif topuklu seçeneklerinin de mevcut olması sebebiyle her gelin adayına hitap eden ve gelinlikler için özel olarak tasarlanan birçok modeliyle çok tercih edilen bu gelin ayakkabıları, bahar düğünlerinin kurtarıcısı olabilir.

 

Rahat gelin ayakkabıları arasında yüksek bir seçenek: Dolgu topuklu gelin ayakkabıları

Sivri ve çok yüksek topuklu gelin ayakkabıları, rahatsız edici ve bir süre sonra ayakları ağrıtabilen özellikleriyle, gelin adayları için endişe kaynağı olmaktadır. Özellikle heyecanla bekledikleri düğün günlerinde istedikleri gibi dans edememe ve kısa bir süre sonra yorulma düşüncesi, bu endişeyi daha da arttırmaktadır. Ama yinede “gelinliğimin altına yüksek topuklu bir ayakkabı giymek istiyorum” diyen bir gelin adayıysanız, şık ve bir o kadar rahat gelinlik ayakkabıları arasında yer alan dolgu topuk gelin ayakkabısı modellerine göz atmalısınız. Böylece her düğün mekanı için en uygun stili bulmanız kolaylaşır ve diğer modellere göre daha güvenilir bir seçim yapmış olursunuz. Özellikle yaz düğünleri için tercih edilen espadril gelin ayakkabıları, temanızı kusursuz bir şekilde yansıtacaktır.

 

rahat gelinlik ayakkabıları

Kısa topuklu rahat gelinlik ayakkabısı

Rahatsız eden stilettoların veya sivri topukların benzeri olan bu kısa topuklu modeller, gelinlikler için en ideal seçenekleri sizlere sunmaktadır. Düğün gününüzde spor veya sandalet gibi çok günlük seçimler yapmak istemiyor ve aynı zamanda daha kadınsı bir görünüm istiyorsanız, kısa topuklu gelin ayakkabıları tam size göre olabilir. Böylelikle düğün gününüzde hem rahat hem de çok şık hissedeceksiniz.

 

Rahat gelinlik ayakkabısı nasıl olmalı ve diğer ipuçları:

  • Gelin ayakkabınızın bir kademe daha rahat olmasını istiyorsanız mutlaka bilekten bağcıklı modeller tercih etmelisiniz.
  • Rahat gelin ayakkabıları için püf nokta tabanlardır. Ayakkabınızın altına taktıracağınız kaymaz kauçuk tabanlar, tüm gün daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır.
  • Gelinlik ayakkabınızı aldıktan sonra mutlaka ufak denemeler yaparak, düğün gününüze hazırlanmalısınız.
  • Rahat gelinlik ayakkabıları her ne kadar konforlu gibi görünse de, her ayakkabı gibi ayağınızın arka kısmına vurma riskini taşırlar. Bu yüzden iç kısmına jel ayakkabı pedleri yerleştirmenizde fayda vardır.

Düğün gününüz için rahat gelin ayakkabısı satın almaya karar verdiyseniz, sizlere sunduğumuz her mevsime ve düğüne hitap eden bu rahat gelin ayakkabıları ile düğününüzde son derece özgür hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Seçeneklerinin oldukça fazla olduğu rahat gelinlik ayakkabıları, hem tüm gün boyunca eğlenmenize, hem de konforlu hissetmenize olanak tanıyacaklar.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.