Saraylara layık gelin adaylarının tercihi prenseslere layık taşlı gelin taçları oluyor. Işıltıyı ve gösterişi seviyorsanız gelinliğinizi tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri olan gelin tacınızın swarovski taşlarla bezenmiş olması, fazlasıyla memnun edecektir. Taşlı taçlar ile sizlerde gelinliğinize en önemli parçayı eklemiş olacaksınız.

Son zamanların en popüler gelinlik aksesuarlarından biri gelin taçlarıdır.

Ama bu bildiğimiz ufak, tek veya iki sıralı halde olan klasik taçlar değildir. Birbirinden güzel taşlarla bezenmiş, parıl parıl parlayan taşlı taçlar… Bu sezon gelinler arasında oldukça popüler hale gelen taşlı taçlar, uzun bir süre popülerliğini koruyacak.

Özellikle prenses gelinlik ve A kesim gelinliklerde heybetli taşlı taçlar çok şık durur. Balık model gelinlik giyecekseniz size tavsiyemiz ince motiflerle süslenmiş, orta boy bir taşlı taç olacaktır. Ama siz gelinliğim sade olacak bari tacım abartılı olsun diyorsanız, gelinliğinizin gerçekten sade olmasına özen göstermelisiniz.

Vintage gelinlikler için taçlar

Vintage gelinlik modellerinde taç kullanmak istiyorsanız kesinlikle büyük olmayan modeller tercih etmelisiniz. Saçlarınızla karışmış bir şekilde duran taç modelleri, tam size ve gelinliğinize uygun olacaktır.

Abartılı gelinlikler için taçlar

Eğer gelinliğiniz abartılı ise, size sade bir taç kullan diyen insanlar çok olacaktır.  Fakat artık böyle gelenekler geride kalmıştır. Artık gelinler aşırı abartı gelinliklerle aşırı abartı aksesuarlar kullanmakta. Ve ikisi bir arada göz alıcı bir görüntü oluşturmaktadır. Tabi siz o kadar abartıyı göze almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda size sade taşlı taçlar öneririm.

Sade gelinlikler için taçlar

Sade bir gelinlik modeline sahipseniz, burada kesinlikle çok abartılı bir taç takmamalısınız. Gelinliğim sade ve tacım çok abartılı olsun diye düşünürseniz, sonucunda hüsranla karşılaşabilirsiniz. Çünkü sade bir gelinliğin üzerinde kocaman bir taç gelinliğinizin havasını kaçırabilir. Ama o gelinlikle uyumlu sade bir taç gerçekten harika duracaktır ve sonuçtan memnun kalacaksınız. Ve en önemli detaylardan biri gelinliğinizdeki parıltı detayları. Gelinliğiniz çok ışıltıdan oluşuyorsa, kullandığınız taç kesinlikle aşırı sade olmalı. İkisi birbiriyle karışacak ve korkunç bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Alisse nuerA’nın gelin taçlarını görmek için sayfamızı ziyaret ediniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.