Kır düğünü ve açık hava düğünlerine kusursuz bir şekilde ayak uyduracak , aynı zamanda uçuş uçuş havasıyla rahatlığınızdan asla ödün vermeyeceğiniz tarlatansız gelinlikler, ince  dokunuşlarla gelin görünümüne yeni bir soluk getiriyor. İşte Alisse nuerA tarafından tasarlanmış ister romantik ve feminen ister bohem havanıza eşlik edecek, isterseniz de tarlatansız tesettür gelinlik modeline dönüştürülebilecek  tarlatansız gelinlik modelleri …

 

Tarlatansız Gelinlik

Romantik Gelinlik

Nikah gelinlik modellerinin en romantik tasarımlarından biri olan bu gelinlikte, İtalyan tülün işleme detaylarıyla buluşmasını göreceksiniz! Tarlatanlı veya tarlatansız olarak iki türlü tercih edeceğiniz pileli tasarım, açık hava düğününüze çok yakışacak. 

tarlatansız bohem gelinlik

Tarlatansız Gelinlik Modelleri Arasında En Bohem 

Bohem tarzınızı gelinliğinize yansıtmak istiyorsanız, bu tarlatansız da kullanılabilen karpuz kollu gelinlik modeli, pilisoleyli kumaşın gelinliğe kattığı hacimli ama cüretkar havayı gelin görünümünüze büyüleyici bir şekilde yansıtacak. Üstelik tarlatansız kabarık gelinlik arasında en havalısı!  

tarlatansız mini gelinlik

Portatif Tarlatansız Nikah Elbisesi

Düğün gününüzde mini ve uzun gelinlik tasarımıyla iki farklı görünümü aynı anda yaşayabileceğiniz bu sade tarlatansız gelinlik, hem iddialı yırtmacıyla feminen bir duruş sergiliyor, hem de tarlatansız oluşuyla düğününüzde veya after partinizde size çok rahat bir hareket alanı sağlıyor.

Rahat ve iddialı bir seçim

After parti veya bekarlığa veda için tercih edilebilecek en iyi modellerden biri olan bu tasarımı, derin yırtmacı ve derin v yakasıyla oldukça iddialı bir görünüm sergiliyor. Kendine güvenen gelin adayları için tasarlanan model, tarlatansız gelinlik modelleri arasında en feminen seçenek olacak.  

Tarlatansız bohem elbise

Beyaz gelinlik algısını geride bırakan bu gelinlik modeli, bohem tarza farklı bir soluk kazandırıyor. After parti ve plaj düğünleri için ideal seçenek olan bu tasarım,  modern gelin görünümünün öncüsü! Gelinlik modelleri tarlatansız olmalı diyorsanız, bu tasarım size göre…

tarlatansız bohem gelinlikler

Zarif tarlatansız nikah gelinliği

Helen tarzın bir arada buluştuğu gelinlik modeli, saten kumaşın romantikliğini yansıtmak isteyen gelin adayları için mağazalarımızda! Açık hava düğünleri için vazgeçilmez seçenek olan bu helenistik tasarım, stilinizi tamamlayacak model olabilir. 

Tarlatansız gelinlik modelleri neden son zamanlarda popüler ?

Artık gelinler rahatlığına ve kendi beğenisine eskiye nazaran daha çok önem vermektedirler. Açık hava düğünlerinin artması ve bohem rustik gibi konseptlerin daha çok kullanılmasıyla beraber, hem helenistik hem de uçuş uçuş gelinlikler çokça tercih edilmeye başlandı. Dans gelinlikleri, nikah elbiseleri veya after parti gelinliği olarak da kullanılabilen tarlatansız gelinlikler, birçok gelin tarzına da uyarlanabiliyor. En çok bahçe düğünü, orman düğünü, kokteyl düğünler, tekne düğünü ve kır düğünlerinde kullanılan bu model, hem rahat bir düğünün hem de kolayca hareket etmenin rahatlığını yaşatıyor.

Salaş düğününüz için rahat edebileceğiniz bir model arıyorsanız, tarlatansız gelinlik modelleri  doğru seçim olacaktır. Alisse nuerA’nın tarlatansız gelinliklerini denemek için hemen randevunuzu oluşturun!

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.