Bu yılın gözde kumaşların başında üç boyutlu danteller geliyor. Etek uçlarında, etek boyunda, sırtta veya bedenin ön kısmında kullanılan dantellerle üç boyutlu gelinlik modelleri göz kamaştırıyor. Hal böyle olunca gelinlerin yeni gözde gelinlik modeli 3d gelinlikler oluyor.

Üç boyutlu gelinlik modelleri için doğru adres

Her türlü düğün mekanına uyum sağlayabilen üç boyutlu gelinlikler için bizce en uygun düğün konsepti kır düğünleri olacaktır. Doğal çiçeklerden yaptıracağınız taç ve el çiçeğiyle tamamlayacağınız üç boyutlu gelinliğinizle yemyeşil kırlar muhteşem bir uyum içerisinde, ahenkle dans edecek. Size de hayalinizdeki düğünün keyfini çıkarmak kalacak. üç boyutlu gelinlik modelleri son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında. Artık hiçbir gelin dümdüz bir gelinlik hayali içerisinde değil. Tüm gelinlerimiz üç boyutlu gelinlik modelleri arayışında. Alisse nuerA olarak üç boyutlu gelinlikleri ayağınıza getirdik. Kabartmalı kumaşlar, 3d danteller ve güzel dokular sayesinde sizlerde istediğiniz üç boyutlu gelinlik modellerine kavuşacaksınız.

Üç boyutlu gelinliklerde etek modeli olarak yarım balık ve kabarık olmayan bir A kesim etek tercih edilebilir. Üzerinizdeki çiçekler gelinliğe sevimli bir hava katacağından göğüs ve sırt dekoltesini rahatlıkla kaldıracak bir gelinlik olduğunu söyleyebiliriz. Bazen üç boyutlu gelinlik modelleri arasında, gelinliklerin tamamında kabartmalı bir dantel veya kumaş kullanılırken, bazen ise sadece bel kısmında, kol kısmında, sırt kısmında ve etek uçlarında kullanılabiliyor. Tüm bunlar sayesinde gelinlik bir anda sanat eserine dönüşüyor. üç boyutlu gelinlik modelleri arayışında olan gelinler Alisse nuerA sayfamızdan bize ulaşıp fiyat ve model bilgisi alabilirler. Çeşit çeşit üç boyutlu gelinlik modelleri ile her sezon yepyeni bir koleksiyon ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Artık en çok tercih edilenler arasında olan bu modeller sizlerinde yaratıcı fikirleri ile bambaşka bir hale dönüşebilir ve düğün gününüzde sizde istediğiniz gelinlik içinde olabilirsiniz. Gelinlik markaları içinde çok zor bulunan bu model sizler için özel olarak tasarlanabilir ve eşi benzeri bulunmayan bir hale kavuşabilir. Randevu almak için Alisse nuerA sayfamızın randevu bölümündeki formu doldurabilirsiniz. Birçok şubemizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.