Her kadın ve erkek, büyük bir sorumluluk gerektiren evlilik yaşantısına girmeden önce, yakınlarıyla doyasıya eğlenmek ister. Böyle bir eğlenceye imkan tanıyan bekarlığa veda partileri, parti malzemelerinden hediyelerine kadar ince düşünülmesi gereken bir organizasyondur. Biz, bu yazımızda, yardımınıza koşacak bekarlığa veda partisi fikirleri ve partinizin güzel geçmesi için bazı tüyoları sizlerle paylaşacağız… 

Bekarlığınızın son zamanlarını iyi geçirmek adına, kız kıza veya erkek erkeğe şahane ve çok özel bir parti mi planlamak istiyorsunuz? Dostlarınız bu partinin gerçekleşmesi için heyecanla bekliyor, işte onları hayal kırıklığına uğratmayacak ve birlikte doyasıya eğleneceğiniz partiniz için ilham kaynağı olacak öneriler!

Bekarlığa veda partisi planlamanız için bilmeniz gereken 4 şey

  1. İlk olarak kendinize sormanız gereken en önemli soru, bu büyük partiye kaç kişinin katılacağı! Belki çok yakın arkadaşlarınızdan oluşan küçük bir grup, belki de tüm sevdiklerinizi toplayacağınız daha büyük bir grup… Eğer misafir sayısını ortalama olarak bilirseniz, mekan seçimi ve bütçeniz için en doğru adımları atmış olursunuz.
  2. Bekarlığa vedanız için bir bütçe belirleyin. Düşük veya yüksek olarak belirlediğiniz net bir bütçe, partinin beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağı konusunda fikir sahibi olmanızı sağlar ve siz de son ana kadar strese girmemiş olursunuz. Elinizdeki bütçenin doğrultusunda ilerlemek, seçeneklerinizden en doğru şekilde yararlanmanız için, kendinize yapacağınız büyük bir yardım olacaktır.
  3. Nereye gideceğiniz konusunda bir fikriniz henüz yok mu? Bekarlığa veda partisi için nasıl bir mekan hayal ediyorsunuz, günübirlik bir parti mi yoksa sabaha kadar eğleneceğiniz ve bir yerde konaklayacağınız bir parti mi olmalı? Bu sorunun cevabı, partinizin gidişatını belirleyecek en önemli noktadır; çünkü tüm organizasyon ona göre yapılacaktır. Belki bir dağ evinde arkadaşlarınızla toplanmak sizi daha mutlu eder belki de bir gece kulübünde gece boyunca eğlenmek… karar sizin, bu sizin partiniz!
  4. Bekarlığa veda partisi fikirleri kafanızda oluştu; fakat ne zaman gideceğiniz konusunda kararsız mısınız? Unutmayın, nereye gittiğiniz kadar ne zaman gittiğiniz de önemlidir. Partiyi arkadaşlarınızla yapacaksınız, dolayısıyla çoğu kişi için müsait bir zaman yaratmanız gerekir, hafta sonu çoğu kişi için uygun olacaktır; fakat hafta içi veya daha yoğun zamanlar, arkadaşlarınızın partinize katılamamasına sebep olabilir.

 

 

Bekarlığa veda partisi fikirleri için küçük ama işe yarar tüyolar

  • Sohbetinizin iyi olduğu kişileri çağırmak, keyifli zaman geçirmeniz için oldukça önemlidir.
  • Daha önce hiç kimsenin gitmediği bir yere gitmek herkes açısından farklı bir deneyim olacaktır.
  • Güzel bir bekarlığa veda partisi pastası yaptırmak sizce de harika bir fikir olmaz mı? Eğlenceli bir partiyi lezzetli bir hale getirmek sizin elinizde!
  • Bir partinin olmazsa olmazı süsleme ve aksesuarlardır. Siz de bekarlığa veda partisi süsleri için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Mekanınıza ve konseptinize göre hazırlanan detaylar, bir anda atmosferi değiştirebilir.

Bu önerilere dikkat ederek partinizi unutulmaz bir anıya dönüştürmeye hazır mısınız! Bekarlığa veda partiniz için konsept ve mekan önerileri sunduğumuz yazımızı okumak için linke tıklayabilirsiniz. Hala karar veremiyorsanız partiye katılan yakınlarınızın fikirlerini almak güzel bir başlangıç olabilir. Tüm detaylarıyla bekarlığa veda organizasyonu yapmayı öğrenerek başlayacağınız bu süreçte,  bu güzel partiyi ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirmeyi unutmayın! Sanal bekarlığa veda partisi planlıyorsanız sizi buraya alalım!

10 Aralık 22