Düğün fotoğrafları hem manevi değeri olan hem de oldukça estetik durabilen bir dekoratif üründür. Özenle düşündüğünüz ev dekorunuza, düğün anılarınızı yaşatacak fotoğraflarınızı ekleme fikri, belki de ev konseptinizi tamamlayan en zarif parçayı bulmanızı sağlayacak. Günümüzde düğün fotoğraf çekimleri için tercih dış çekimlerden yana olmaktadır. Bu da düğün fotoğraflarının daha modern, daha profesyonel ve daha dekore edilebilir olması için büyük bir avantaj oluyor. İşte düğün çekiminizi evinizin belli köşelerinde sergileyebileceğiniz, dekorasyon önerileri…

Düğün fotoğraflarınızı kutunun içerisinde sergileyin.

Dekoratif kutuların içerisine koyacağınız fotoğraflarınız, misafirlerinizin dikkatini çekip, onları incelemeye yönlendirebilir. Bu hem yaratıcı hem de oldukça estetik duran bir seçenek olup, klasik albüm sunumundan farklılık göstermektedir. Modern dekoratif kutular son yılların en popüler dekorasyon trendi olmakla birlikte, salonunuza farklı bir görünüm kazandırabilir.

Düğün albümünüzün minimal olmasından faydalanın ve sehpa üzerine bırakın.

Ev dekoru trendlerinde dergiler, kitaplar gibi birçok ürün sehpalar ve masalarda yerini aldı. Peki buna neden minimal ve dergi havası yaratan albümünüz de dahil olmasın. Düğün albümünüzü tasarlarken minimal ve modern görünümlü bir albüm yaptırmak, bu dekorasyon önerisi için harika bir fikir olabilir.

Fotoğraflarınızı dekoratif çerçeveler yardımıyla, ev dekorunuza dahil edin.

Dekorasyon denildiğinde ilk akla gelen çerçeveler, düğün fotoğraflarınızı sergilemenizin en basit ve dekoratif yoludur. İster evinizin salonunda, ister koridorunda, ister yatak odanızda… Kullanacağınızın minimal veya ev konseptinize uyumlu çerçeveler, düğün albümünüzü bir anda canlandıracak.

Düğün fotoğraflarınızı polaroid olarak hazırlayın.

Salaş ve rustik ev konseptlerinin en güzel dekoratif öğesi polaroid fotoğraflar, düğün görsellerinizle hayat bulabilir. Eşinizle birlikte hazırlayacağınız polaroid fotoğrafları, evinizin bir köşesine astığınızda, misafirleriniz için seyredilmeye değer bir sergi alanı yaratmış olacaksınız.

Düğün fotoğrafları ve albümünüzü evinizde konumlandırmak için verdiğimiz bu fikirler, sizi düğün gününüze götürecek ve evinizin dekoruna bu güzel anıları dahil edecektir. Evinize dahil ettiğiniz düğün fotoğraflarınızı veya düğün fotoğraflarını sergileme konusundaki yaratıcı fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşarak, diğer gelin adaylarına ilham kaynağı olabilirsiniz.

10 Aralık 22