Alisse nuerA gelinlik İstanbul, Samsun, Kıbrıs ve Fethiye şubeleri haricinde Ankara’da da yeni şubesini açmaya hazırlanıyor. Doğru gelinlik seçimi için Alisse nuerA’yı tercih edin.

Türkiye’de ve yurt dışında da olduğu gibi kendine özgü tasarımlarıyla gelin adaylarına hitap eden Alisse nuerA bu kez Ankara’da ki gelin adaylarının yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Çok yakında Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet vermeye başlayacak olan gelinlik mağazamızın en son haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir şubemizden randevu almak istiyorsanız, site içindeki randevu al menüsünden bu işlemi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden herhangi bir gelin tacını satın alabiliyorsunuz.

Gelinlik deyince akla gelen benzersiz modelleri sizlere sunacak olan Alisse nuerA, göz alıcı modelleriyle dolu Ankara şubesini açıyor. Gelinlik seçimi aşamasında kullanılan kumaşlar, gelinliğin tasarımı, gelinlik taçları çok önemlidir. Sizlerde muhteşem düğün gününüzü daha özgüvenli, daha harika geçirmek istiyorsanız gelinlik seçimi kısmına özen göstermelisiniz. Gelinliğin üzerinizdeki duruşu aynı zamanda sizi düğün gününüze daha motive eder.

Doğru markalarla çalışmak sizler için hem güvenilir olacak hem de istediğiniz sonucu elde edeceksiniz. Doğru gelinlik seçimi önemini asla unutmayın

Alisse nuerA Türkiye’nin çok bilinen gelinlik markalarından biridir. Best Model Of Turkey 2018‘de defilesini yaparak, kendi gelinlik koleksiyonunu izleyenlerin beğenisine sundu.  Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Betül Suver ve Enes Temizel çiftininin düğününde, Betül Suver’in de gelinlik tercihi Alisse nuerA olmuştu. Birçok ünlü isim tarafından tercih edilen Alisse nuerA Türkiye çapında çok iyi bir yer edinmiştir. Artık Alisse nuerA’nın Ankara’da da bir şubesi bulunacak. Bu şubeye gitmek isterseniz “Alisse nuerA Gelinlik Tunalı Hilmi caddesi numara 82/A-1 Çankaya Ankara” adresinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı modellere sahip gelinliklerimizi sitemizden inceleyebilir; defile, backstage, model videolarımızı youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Bizlere herhangi bir konuda soru sormak için, fiyat bilgisi almak için +90 541 236 25 97 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki doğru gelinlik seçimi yapmak sizi kötü bir düğün gününden kurtarmanın yanında, ileride çekileceğiniz fotoğrafları ve bu fotoğrafları sevdiklerinize göstereceğinizi düşünürsek oldukça önemli olacaktır. Bu yüzden tam olarak istediğiniz gibi bir gelinlik modeline karar vermelisiniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.