Oyunculuklarıyla beğenilen ve aşkları çok güzel ilerleyen Ceylan Yılmaz ve Metin Yıldız çifti, 28 Aralık 2021 tarihinde dünya evine giriyor. Kış gelini olacak Ceylan Yılmaz gelinlik seçimini Alisse nuerA’dan yana kullandı.

Ceylan Yılmaz Gelinlik Tercihini Yaptı!

Amy Winehouse’yi canlandırdığı tiyatro oyunuyla tanınan ve büyüleyici bir oyunculuk sergileyen Ceylan Yılmaz, Alisse nuerA koleksiyonlarından mini bir gelinlik tercih etti. Kalp yaka straplez bir gelinlik modeli seçimi yapan Ceylan Yılmaz’ın model seçimi, aynı zamanda işlemeli Fransız danteli ve boncuk detaylarından oluşuyor.

Transparan beden görünümüne sahip bu model romantik bir duruşa sahip! Bu özel günden kareler bize ulaştığında, Ceylan hanımın büyüleyici görünümünü sizlerle paylaşıyor olacağız. İlişkilerini sosyal medya hesabında aşk dolu bir kareyle  “Beni hep bulduğun gibi bulucaksın 🙂 ❤” sözleriyle açıklayan ’ın bu postuna, Metin Yıldız’ın yanıtı  “Seni hep bulduğum gibi bulacağım :)” sözleri olmuştu.

Alisse nuerA’nın ünlü gelinlerinden ilham alın

Ceylan Yılmaz gelinlik seçiminde tercih ettiği Fransız dantelli Alisse nuerA tasarımı, asil duruşuyla Ceylan hanıma çok yakıştı. ve Ceylan Yılmaz çiftine bizi tercih ettikleri için teşekkür eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Daha önce Aslı Hünel, Begüm Birgören, Eren Önal, Serap Arslan ve Nisa Aktaş gibi ünlü gelinlerimiz, gelinlik seçimlerini koleksiyon modellerimizden yana kullanmıştı. Ünlülerin en romantik, bohem veya vintage gelinlik seçimlerini görmek ve onlardan ilham almak için “Basın Odası” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ünlüler sadece gelinlik seçimleriyle değil, makyaj ve saç modelleriyle de bir çok gelin adayına ilham oluyor. İşte gelin görünümünüzü tamamlarken size rehber olacak “En Merak Edilen Ünlülerin Gelin Saçı Modelleri” ve “Ünlülerin Gelin Makyajı Seçimlerinden İlham Alın! yazılarımız !

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.