Yaklaşan düğününüz için onlarca soru kafanızı kurcalıyor ve bu büyük organizasyonu planlamanın nasıl üstesinden geleceğinizi düşünüyorsanız size güzel haberlerimiz var. Teknolojinin gelişmesi ve sosyal medyanın gittikçe popülerleşmesi ile yeni nesil düğün planlayıcıları, evlenecek çiftlerin yardımına koşuyor. Eskiden düğün planlama süreci için profesyonel bir yardım alınırken, artık bu süreç kendini yeni nesil ve görsele dayalı unsurlara bıraktı.

Belki de en stresli düğün süreci olan planlama aşamasını, eğlenceli kılmak, kendi isteğiniz doğrultusunda ilerletmek ve eksikleri tek tek göz önünde bulundurmak sizin elinizde! Yeni nesil düğün planlayıcısı seçenekleri, sadece düğün sürecinizi değil; kına, after party ve diğer etkinlikleri de bir arada görmenizi ve bunları kolaylıkla planlayabilmenizi sağlayacak. İşte düğün hazırlığınızda size yardımcı olacak popüler düğün planlama trendleri !

 

düğün planlama

 

Eğlenceli ve bir o kadar da kişisel düğün planlayıcısı : Yeni nesil düğün ajandaları

Ajanda tutmak size çok klasik gelebilir; fakat kişiselleştirilmiş ve yönetimin sizde olduğu bir planlayıcı, son zamanlarda oldukça popüler. , pinterest gibi sosyal medyalarda da rastlayacağınız düğün ajandası modelleri ile davetli listesinden, düğün mekanlarına kadar her türlü seçeneği listeleyebilmek, düğün sürecinizin en zahmetsiz işi olacak. Üstelik gelişen teknoloji ile; söz, kına, düğün gibi planlamaları tek bir ajandaya sığdırabilmeniz mümkün. Size bu imkanı tanıyan outliers ajandalarını, tüm sayfaları dolduktan sonra, mikrodalga fırına atıp, sıfırdan kullanabilirsiniz. Böylece söz, nişan, kına planı bittikten sonra düğün planınızı da yine aynı ajanda da tamamlayabilirsiniz. Üstelik ajandaların bir diğer avantajı, özel bir kutuya koyup yıllar boyu saklayabilmenizdir. En değerli gününüzü ilerleyen yıllarda da anmak için ajanda tutmak birçok çiftin tercih sebebi!

 

düğün planlama

 

Telefonunuzda hızlıca plan yapacağınız düğün uygulamaları

Herkesin elinden telefonun düşmediği bir dönemde, artık her şey için bir uygulama var. Düğün sürecinizi en detaylı şekilde planlamak ise, düğün uygulamaları ile oldukça kolay! Oldukça kullanışlı ve birçok hizmetinden yararlanma imkanınız olan telefon uygulamalarıyla, düğün planlaması sürecinizi bir tıkla halledebilirsiniz. En büyük avantajlarından biri, iş yoğunluğunuzda ve gündelik hayat koşuşturmacasında elinizin altında olması! Kolayca erişilebilmesi ve hızlı değiştirilebilir olması, bu uygulamaları kullanılabilir kılmaktadır. İşte sizlere önerdiğimiz, harcamalardan, düğün yemek listesine kadar her şeyi içinde barındıran 2 düğün planlama uygulaması;

  • WeddingHappy
  • My Wedding Planner

Yazımızda sizlere sunduğumuz bu iki düğün planlayıcısı modelleri, düğün planlama sürecinizi hem eğlenceli hem de hızlı bir şekilde koordine etmenize olanak tanımaktadır. En özel gününüzü planlamaya başladığınıza göre, gelinlik alışverişinizde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Özel tasarım gelinlik modellerimizi denemek ve düğün gününüzde adeta prensesler gibi görünmek istiyorsanız, Alisse nuerA mağazalarımızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz.

10 Aralık 22