Gelinliğinizi parlak ve ışıltılı bir görünüm ile tamamlamanın en kolay yolu, kombininize gelin takıları eklemeniz olacaktır.  İhtişamlı gelinliğinize zarif bir dokunuş olacak gelinlik takı setleri, gösterişli ve minimal seçenekleriyle de birçok gelin tarzına hitap etmektedir. Kolye, küpe ve isteğe göre bileklik üçlüsünden oluşan bu mücevher setleri, aynı zamanda çekici görünümleriyle de feminen görünümünüzün anahtarı! İşte gelin takı seti modelleri …

 

Gösterişli gelin takı setleri

Büyük taşlardan oluşan ve parlak görüntüsüyle ihtişamlı bir duruşa sahip gösterişli gelinlik takıları, genellikle büyük salon düğünlerinin, tarihi mekan düğünlerinin veya düğün geleneklerine göre gösterişli takı takan ailelerin gözdesi konumunda! İhtişamlı düğünlere çok yakışan bu büyüleyici gelin takısı çeşidi, aynı zamanda sade gelinlik modelinizi de anında bambaşka bir havaya sokabilir. Saten, tafta veya ziberlin gibi ağır yapıdaki kumaşlardan üretilen gelinlikler için ideal bir seçim olan gösterişli takılar, aynı zamanda Hindistan düğünleri ve Türkiye’nin birçok bölgesinde yapılan düğünler için ilk seçenekler arasında yer almaktadır.

 

Işıltılı Görünümleri İle Gelin Takı Seti Modelleri | Gelinlik Takı Setleri

Zarif gelinlik takı setleri

Kraliyet düğünlerinde büyüleyici güzellikleriyle parıldayan gelin takı setleri, her düğün konseptine ve gelinlik modeline uyum sağlamaktadır. Fransız dantelli balık gelinliklerden düz prenses kesimlere; otel düğünlerinden kır düğünlerine kadar her kategoride, mükemmel duruşlarıyla tercih edilmektedirler. Bensu Soral, Hazal Kaya ve Beren Saat gibi isimlerin de düğünlerinde takmayı seçtikleri bu zarif takı setlerinin; inci, pırlanta gibi birçok seçenekleri mevcut.

 

Gelin takı seti takarken bilinmesi gerekenler;

  • Klasik tonlar artık geride kaldı. Mücevherinizdeki taşların pastel tonlarda olması, gelinliğinize yenilikçi bir hava katabilir.
  • Gelinlik için takı seçmek uzun bir zaman alabilir. Düğününüzden 4 ay önce seçeceğiniz takınızın hem gelinliğinizle nasıl duracağını gözlemleyebilir, hem de ayırdığınız bu uzun sürede doğru seçimler yapabilirsiniz.
  • Doğru takı seçimi için doğru kaynaklardan bilgi edinmek önemlidir. “Gelinlik için takı seçimi nasıl olmalıdır ?” yazımızı okuyarak, bu konuda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Gelinliğinizi tamamlayacağınız bu şık gelinlik takı setleri ile düğün gününüzde kendinizi adeta bir kraliçe gibi hissedeceksiniz.  Kişisel tarzınızı en güzel şekilde yansıttığınız ve belki de gelinliğinize renkli bir dokunuş yapmanıza olanak tanıyacak gelin takı seti modelleri ile, çekici ve aynı zamanda zarif bir görünümün kapılarını aralayabilirsiniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.