Şimdiye dek, dantelli uzun kollu gelinliklerden, işlemeli askılı tasarımlara kadar klasikleşmiş gelinlik modelleri, birçok gelin adayının kalbini çalan tasarımlar arasında olmuştur. Zamana bağlı değişen zevklerle birlikte, boncuk ve aplik detaylarla süslenmiş, kat kumaşlarla hareket kazandırılmış yarım kol gelinlik modelleri, gözde konuma yükselmiştir. Her gelin tarzına hitap eden bu modeller, tasarım konusunda da geniş bir seçenek yelpazesine sahip. İşte zarif gelinlik kumaşlarıyla narin kolları bir arada sunan Alisse nuerA yarım kollu gelinlik modelleri !

 

 Yarım kol dantelli gelinlik  modeli

İşli dantel kullanılarak hazırlanan bu yarım kollu vintage tasarım, zarif v yakası ile romantik ve iddialı bir görünümü arzulayan gelin adaylarının ilk tercihleri arasında! Tamamında dantel bulunan gelinliğe, eşlik eden kristal işlemelerin bedenine hareket kazandırdığı bu yarım kollu gelinlik modeli, a kesim eteği ve eşsiz tasarımı ile büyüleyici bir görünüm sunuyor.

 

Bohem yarım kollu gelinlik modeli

Son yılların en popüler düğün konseptlerinden biri olan bohem tarzı, Alisse nuerA’nın bu yarım kollu modelinde kendine yer buluyor. İnce işçilik ile yapılmış etnik desenlerin gelinlik üzerindeki nostaljik görünümü, düz etek kesimi ile benzersiz bir görünüm oluşturuyor. Salaş yarım kollar ile sırt ve göğüs dekoltesinin bir arada kullanılması, hem iddialı hem de çekici bir görünümü beraberinde getiriyor. Yaz düğünlerinin yıldızı olacak bu yarım kol gelinlik, bohem tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak!

 

Fransız dantelli yarım kollu gelinlik

Portatif gelinlik trendine ayak uyduran bu Fransız dantelli yarım kollu gelinlik modelleri arasında olan tasarım, düğün gününüzde iki farklı görünümü yaşamanıza olanak sağlıyor. Kalp yakasıyla ve transparan beden tasarımıyla romantik bir duruşa imza atan bu peplum kollara sahip tasarım, aynı zamanda balık formu ile kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına çok yakışacak!

Geleneksel gelinlik modellerinin dışına çıkıp, yarım kol gelinlik tasarımlarından birini tercih etmek istiyorsanız, Alisse nuerA’nın bu yarım kollu gelinlikleri arasından vücut tipinize en uygun olan tasarımı deneyebilirsiniz. Her düğün konseptine ve her mevsime uyan seçenekleriyle  yarım kollu gelinlik modelleri daha yakından görmek ve denemek için Alisse nuerA mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

10 Aralık 22

Yorum Yap

Lütfen dikkat: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanmalıdır.